Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności

Sport
2018.07.03  Sezon na rowery

Na terenie gminy Brwinów jest coraz więcej bezpiecznych dróg dla rowerzystów i coraz więcej osób wykorzystuje ten środek lokomocji. W dwóch imprezach rowerowych w maju i czerwcu uczestniczyło łącznie ponad pięćset osób.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Zapraszamy na lipcowe zajęcia gordonowskie dla najmłodszych, rozśpiewane, radosne warsztaty w Podkowie Leśnej. Miejsca jeszcze są więc zachęcamy do zakupu biletów. Do wyboru jest 16 grup - prowadzonych solo lub w duecie (takich zajęć jeszcze nie było w naszych okolicach). Nie zabraknie gitary, akordeonu, fletu i ukochanego przez dzieci fortepianu. Szczegóły na www.ewejściówki.pl

Kreska
Ogólne

Do Otrębus dociera powoli światłowód. Dzięki tego rodzaju kabla możliwa jest instalacja bardzo szybkiego łącza internetowego. Na naszym terenie usługę taką świadczy operator sieci Orange. Można zgłosić takie zapotrzebowanie wypełniając odpowiedni formularz. Wiele zgłoszeń może przyśpieszyć instalację dalszych odcinków kabla dlatego warto się zapisać... wypełnij formularz >>

Kreska
Ogłoszenia

Gmina Brwinów zachęca mieszkańców do usuwania wyrobów azbestowych ze swoich nieruchomości. Na ten cel można uzyskać dotację w wysokości do 3 tys. zł.

Kreska
Wiadomości sołeckie

Rada Miejska w Brwinowie przychyliła się do wniosku mieszkańców Otrębus, nazywając zielony teren przy przystanku WKD „skwerem Joanny Jabłońskiej”.

Kreska
Wiadomości gminne

Burmistrz Gminy Brwinów zaprasza do udziału w konkursie na mural o tematyce strażackiej, który ma powstać na budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie. Prace można składać do 16 lipca 2018 r.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Jeszcze do 10.07.2018 r. zapraszamy wszystkich chętnych do niezwykłej podróży w czasie do Milanówka sprzed ponad 100 lat -  na wystawę w fotoplastykonie.

Dzięki unikatowym zdjęciom stereoskopowym autorstwa Rufina Morozowicza – pierwszego mieszkańca willi "Waleria”, przeniesiemy się do przedwojennego Letniska Milanówek oraz "Walerii" za czasów świetności.

Kreska
Wydarzenia kulturalne
2018.06.08  Otwarte Ogrody 2018

Przedstawiamy harmonogram otwartych ogrodów w naszej Gminie. pełny opis imprezy znajdą Państwo w tej ulotce >> Zapraszamy

Kreska
Ogólne

Gmina Brwinów zachęca mieszkańców do korzystania z aplikacji mobilnej infoSUEZ, którą można pobrać bezpłatnie przez AppStore oraz GooglePlay. Możliwość ustawienia powiadomień o terminach odbioru odpadów to tylko jedna z jej zalet.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Jeszcze do poniedziałku 04.06.2018 w przychodni zdrowia Vitamed w Otrębusach - ul. Wiejska 2, będze można zobaczyć wystawę obrazów, intarsji oraz wierszy  Sebastiana Szczepańskiego. Serdecznie zapraszamy.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów zamierza rozpocząć w tym roku kolejną inwestycję z myślą
o miłośnikach dwóch kółek. Budowa torów easy i mini pumptrack uzyskała dotację z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Kreska
Wiadomości gminne
2018.05.20  Współpraca trwa

W kwietniu 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów – poprawa spójności obszaru Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów poprzez współpracę w zakresie polityki społecznej, kształtowania przestrzeni publicznej, gospodarki wodnej i komunikacji”, który gmina Brwinów, miasto Milanówek i miasto Podkowa Leśna zrealizowały ze wsparciem 50 partnerów.  Minął ponad rok, a wiele przykładów świadczy
o trwającym oddziaływaniu projektu.

Kreska
Ogólne

Jeden z mieszkańców udostępnił nam film z lotu dronem. Zadziwiające jak szybko zmieniają się Otrębusy ... https://photos.app.goo.gl/UaFThwcfNKDZEeqX2

Kreska
Ogólne

W piątek 18 maja 2018 r. rozpoczęły się prace związane z przebudową ulicy Granicznej.


Kreska
Wydarzenia kulturalne

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie przechowuje pamięć o szkole rolniczej w Pszczelinie. 11 maja przy budynku CDR przy ul. Pszczelińskiej 99 został odsłonięty obelisk upamiętniający Tadeusza Kościuszkę, który został ufundowany przez Pszczeliniaków ponad 100 lat temu.

Kreska
Ogólne
2018.05.14  Nowe miejsca pracy

Przedszkole w Otrębusach ul Wiejska 1a 05-805 Otrębusy ogłasza nabór pracowników do nowej siedziby przedszkola w budynku przy ul Piaseckiego  w Otrębusach.

Kreska
Sport

Od końca roku szkolnego do początku sierpnia trwać będzie ‘Lato z koszykówką’ – sportowe półkolonie organizowane przez MKS Pruszków. Na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie dzieci będą się bawić i ćwiczyć pod opieka trenerów klubu.

Kreska
Ogólne
2018.05.11  Propozycje na sobotę

W sobotę 12 maja 2018 r. strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych z Brwinowa i Moszny zapraszają na dzień otwarty. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Warto też się wybrać na zawody konne oraz do Zagrody na wernisaż.

Kreska
Ogólne
2018.05.11  Awantura na Wesołej

Przejmowanie gruntów w drogach przez Gminę (celem wykonania instalacji wodnej czy ściekowej lub utwardzenia drogi) często wiąże sie ze sporymi trudnościami. Czasem mieszkańcy nie są skłonni do odstąpienia ich własności, Gmina zaś nie zawsze ma satysfakcjonującą obie strony propozycję. W przypadku ulicy Wesołej po kilku latach przepychanek z Gminą  oraz wygranej sprawie sądowej, Państwo Janczakowie postanowili wygrodzić ich zdaniem swoją własność, będącą  praktycznie połową drogi dojazdowej do innych posesji. "Pracownicy gminy w asyście policji i straży miejskiej weszli na moją posesję i ukradli mi ogrodzenie" – bulwersuje się mieszkaniec ul. Wesołej. Gmina przekonuje, że działała zgodnie z prawem.

Kreska
Strona 1 z 106  > >>