Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności

Sport
2019.01.22  Impreza Na Lodowisku

26 Stycznia w sobotę od 12:00 – 21:00 odbędzie się IMPREZA na lodowisku Brwinów (ul. Przejazd, 05-840 Brwinów). Zapraszamy na pokaz profesjonalnej jazdy figurowej przez samych mistrzów. Dla głodomorków będzie pieczenie kiełbasek na ognisku. Dla najmłodszych również nie zabraknie zabaw i rywalizacji.

Kreska
Ogólne

Zapraszamy na dzień otwarty w Podkowiańskim Społecznym LO nr 60 dla kandydatów do klas pierwszych (obydwu poziomów)  - piątek, 22 marca 2019 o 13:00.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

27 stycznia o 11:00 serdecznie zapraszamy do Ckio Podkowa Leśnana na kolejny interaktywny, rozśpiewany, gordonowski koncert dla niemowląt i małych dzieci do 5 roku życia oraz ich rodzin.

Kreska
Ogólne

Został wybrany wykonawca parkingu „Parkuj i Jedź w Otrębusach”. Planowany termin zakończenia budowy parkingu to grudzień 2019 r.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Pod koniec stycznia obchodzić będziemy 78. rocznicę wywózki pruszkowskich Żydów do warszawskiego getta. Serdecznie zachęcamy do włączenia we wspólne upamiętnienie tragicznych losów pruszkowskiej gminy żydowskiej. Spotykamy się w sobotę 26 stycznia o godz. 17 na placu przy ulicy Bolesława Prusa, gdzie mieściła się pruszkowska bożnica i mykwa – wejście bramą przy numerze 38/40. Wydarzenie organizują wspólnie: Marian Skwara, Książnica Pruszkowska i Muzeum Dulag 121.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Jak powstają miasta? Ferie z historią w Muzeum Dulag 121

29.01 – 1.02 w godz. 10.00 – 14.00


Teatralnie w Muzeum

4 – 8.02 w godz. 10.00 – 13.00

Kreska
Ogólne

Organizatorzy Orszaku serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za udział. Wspaniale było poczuć ducha wspólnoty w naszej parafii i w nowy sposób spróbować wspólnie celebrować dzień świąteczny. Chcielibyśmy, żeby tegoroczny Orszak nie był jednorazowym wydarzeniem, ale żeby stał się tradycją w naszej parafii.

Kreska
Ogólne
2019.01.08  Ulica Wilsona

Gmina Brwinów uczciła przypadającą 8 stycznia 101. rocznicę ogłoszenia 14 punktów programu pokojowego Wilsona, z których jeden mówił wprost o niepodległości Polski. Przy dwóch skrzyżowaniach z ul. Wilsona zostały zamontowane tablice z informacjami o prezydencie USA, a jej mieszkańcy otrzymali jednodniówkę.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

12 stycznia o godz. 15. zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie w Muzeum Dulag 121. Gościem Muzeum będzie dr hab. Lech Nijakowski – autor książki „Ludobójstwo. Historia i socjologia ludzkiej destrukcyjności”. Wykład dr. Nijakowskiego wprowadzi nas do studiów nad ludobójstwem, które są dynamicznie rozwijającym się polem badawczym.

Kreska
Wiadomości kościelne
2019.01.03  POCHÓD TRZECH KRÓLI

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na I POCHÓD TRZECH KRÓLI - 6 stycznia 2019 roku w Otrębusach. Spotykamy się po Mszy Świętej ok. godziny 13.20 przed kościołem N.M.P. w Otrębusach, ul. Sadowa 14.

 

Kreska
Ogólne

Jak dużą miłością można darzyć teatr ? Mówi się też, że przecież miłość nie zna granic, dlatego w 13 odcinku o Mazowszu postanowiliśmy wybrać się do Brwinowa aby poznać człowieka, który sztuce poświęcił się w 100%, a do tego jeszcze zaraził nią innych. Teatr Na Pustej Podłodze pamięci Tadeusza Łomnickiego to miejsce bardzo niezwykłe i zaskakujące, dlatego zapraszamy Was na wspaniałą podróż po Brwinowie. 

zobacz film >>

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Po dwóch latach pracy redakcyjnej 1.tom jubileuszowego kalendarium "Mazowsza" (za lata 1948-1973) zatytułowany "Czas narodzin i rozkwitu" - wreszcie jest dostępny. Wydawcy: Teatr Na Pustej Podłodze pamięci Tadeusza Łomnickiego oraz miesięcznik kulturalno-społeczny "Linia" polecają tę publikację.

Kreska
Ogólne

Mamy przyjemność zaprosić Was na nasz koncert w ramach obchodów 50 lecia nadania praw miejskich Podkowie Leśnej. Impreza odbędzie w CKiO w Podkowie Leśnej, przy ul. Świerkowej 1: Sobota, 5 stycznia 2019 o 16:00 – 18:00. Wstęp wolny.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Jak co roku w ostatnią sobotę grudnia Muzeum Dulag 121 zaprasza na wyjątkowe bożonarodzeniowe warsztaty dla całej rodziny. W tym roku Kolędowanie Nadziei odbędzie się 29 grudnia 2018 r. o godz. 16. w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury „Pałacyk” w Pruszkowie. Zgłoszenia do 23 grudnia. Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona!)

Kreska
Wydarzenia kulturalne

W  ten magiczny, świąteczny czas pragniemy Państwa zaprosić na niezwykły koncert zespołu SoundCool organizowany w Muzeum Dulag 121 28 grudnia (piątek) o godz. 18:30. Oprócz znanych nam wszystkim popularnych kolęd i pastorałek Zespół zaprezentuje także kolędy z powstałe w przełomowych dla Polaków momentach dziejowych oraz w ważnych, historycznych wydarzeń w kraju.

Kreska
Ogłoszenia
2018.12.15  Uwaga na rabusiów

W związku ze znaczną ilością napadów na domy i ich właścicieli w biały dzień w wielu podwarszawskich miastach i wsiach, prosimy o czujność. Niedawno obrabowano 3 domy w Brwinowie. Sprawcami, podobno są dwaj Gruzini i jeden Polak. Poruszają się białym Fordem Focusem i rozpoznają teren. Warto zwracać uwagę na podejrzanych nieznajomych, kręcących się po okolicy.

Kreska
Ogólne
2018.12.12  Stulatka z Otrębus

100. urodziny Weroniki Białej z Otrębus były okazją do odwiedzin i życzeń od przedstawicieli gminy Brwinów. Jubilatka właśnie dziś, 10 grudnia ukończyła 100 lat!

Kreska
Ogłoszenia

Zachcamy do zapoznania się z nowym harmonogramem odbioru worków ze śmieciami na 2019 r. Pliki PDF dla swojego rejonu można pobrać lub wydrukować. zobacz >>

Kreska
Ogłoszenia

Od 1 grudnia 2018 r. do 31 marca 2019 r. można zgłaszać się na bezpłatne szkolenia realizowane przez gminę Brwinów w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” .

Kreska
Ogólne

W brwinowskim parku trwają prace związane z budową murków i ogrodzeń z gabionów.

Kreska
Strona 1 z 109  > >>