Otrębusy i okolice - przewodnik turystyczny

W związku z licznymi zapytaniami o wydany przez nas w grudniu 2014 roku przewodnik turystyczny po Otrębusach i okolicach zamieszaczamy jeszcze wersję cyfrową. Mamy nadzieję, iż trafi ona do szerszego grona odbiorców. Przypominamy, iż książka jest dostępna także w okolicznych bibliotekach.

Książka została opublikowana przy użyciu wtyczki flash. W celu poprawnego wyświetlenia jej  niezbędny jest plugin Flash Player.  Pobierz bezpiecznie i zainstaluj najnowszy Plugin Flash ze strony producenta: http://www.macromedia.com/go/getflash/

Grafiki w książce zostały skompresowane celem zwiększenia szybkości ściągania i  działania książki, tak więc należy liczyć się z utratą ich jakości. Ponadto kilka z grafik z wyszparowanym tłem błędnie się skonwertowało na etapie tworzenia e-książki na co nie miałem wpływu. Za utrudnienia przepraszam.

Z zamieszczonych informacji proszę śmiało korzystać. Jeśli byłby potrzebne zdjęcia dobrej jakości proszę o kontakt z redakcją. Z e-książki można także dokonać wydruku.

 

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót