Forum dyskusyjne
02.07.2013, 19:27
wladek

Moje pierwsze wrażenia na temat nowego (od lipca 2013) sposobu segregowania i odbioru śmieci są nadspodziewanie pozytywne. Uważam, że Burmistrz i Jego Pracownicy spisali się wyśmienicie i należą Im się podziękowania i wyrazy największego uznania. Cała operacja zorganizowana została perfekcyjnie i przebiega nadzwyczaj sprawnie. Słysząc w mediach powszechne narzekania na ten temat tym większa jest zasługa naszych Włodarzy, że o wszystkim na czas pomyśleli i super sprawnie przeprowadzili tą operację. Brawo !!!
Władysław Światłowski, Kanie
04.07.2013, 11:32
anula

Bardzo mi przykro p.Władysławie ale ja już tak pozytywnie nie podchodzę do tematu. Do dzisiaj nie mam ani pojemnika, ani worków , już nie wspomnę o tym że dodzwonić się do urzędu gminy graniczy z cudem. Moim prywatnym zdaniem nasi Włodarze nie udźwignęli tematu . Tak naprawdę nikt nie został poinformowany kiedy będą odbierane śmieci , jak należy je segregować według nowych zasad.
Doczytałam się na stronie SIR-COM że śmieci z mojej ulicy zabrane zostaną 08/07/2013 a ja przypomnę nie mam pojemnika oraz worków od tej firmy. Więc cała operacja to jeden wielki bałagan.
15.07.2013, 17:18
Anja

U nas wszystko przebiegło bez zarzutu. Dostaliśmy worki, pojemniki i daty wywozu odpadów. Wszystko jasno i czytelnie. Wprawdzie niektórzy mieszkańcy nie potrafili czytać ze zrozumieniem, ale to już nie wina gminy. My jesteśmy bardzo zadowoleni.
21.07.2013, 19:31
Norka

Nie tylko ruszył wywóz zgodnie z harmonogramem, ale już pozbyłam się odpadów poremontowych i lada moment wielkogabarytowych. Uwagi nasuwają się z innego powodu. O ile ktoś jest właścicielem działki z b.dużym terenem trawiastym lub działki ze starymi drzewami czy tez roślinami wymagającymi cięcia, formowania itp 1 worek miesięcznie na bioodpady jest absolutnie niewystarczający. Brak możliwości zakupu worków na dodatkowe bioodpady z opłaconym wywozem.
A tak na marginesie, na naszej otrębuskiej stronce figurują jeszcze terminy poprzedniego systemu segregacji:)
12.08.2013, 10:21
seba
starstarstar

Ponieważ obserwuję, iż wiele osób jeszcze ma kłopot z harmonogramem wywozu śmieci to można go znaleźć tu.
http://www.brwinow.pl/index.php/reforma-smieciowa-menu/1444-odbior-odpadow-na-poludnie-od-torow-pkp