Forum dyskusyjne
27.12.2014, 23:36
Tolek

Postów: 3
 
Witam
Mam pytanie do radych z Otrębusy.
W dniu 27 grudnia 2014 r., godz. 12.49 - Rada Miejska w Brwinowie uchwaliła budżet Gminy Brwinów na 2015 r. (za głosowało 16 radnych, nikt nie głosował przeciw a 4 - wstrzymało się od głosu).

Jako że Pan Jacek Pachnik (okręg nr 18 w Otrębusach) oraz Pani  Barbara Ziębiec (okręg nr 19 w Otrębusach) wstrzymaliście się od głosowania proszę o informacje co było przyczyną takiej decyzji.
Pytam to jako wyborca i oczekuję informacji zwrotnej.

30.12.2014, 09:45
seba
starstarstar
Postów: 105
 
nadesłana do redakcji odpowiedź:

Witam,

Jako Radni Kań i Otrębus zgłosiliśmy trzy wnioski budżetowe tj. wykonanie projektu przebudowy wraz z odwodnieniem ulicy Tęczowej i Zielonej w Otrębusach, wykonanie projektu świetlicy w Kaniach oraz wykonanie projektu chodnika w na ul. Chopina w Kaniach wszystkie nasze wnioski zostały negatywnie zaopiniowane przez Pana Burmistrza i odrzucone w głosowaniu.
Po takiej decyzji zaproponowaliśmy wpisanie do budżetu wykonanie projektu świetlicy w Kaniach rezygnując z pozostałych wniosków, niestety ten wniosek również został przegłosowany negatywnie.
W związku z nie uwzględnieniem żadnej z naszych propozycji wstrzymaliśmy się od głosowania, w przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt jp.pachnik@gmail.com lub zapraszam na spotkanie w trzeci czwartek każdego miesiąca w Bibliotece w Otrębusach o godzinie 18.00

Pozdrawiam
Jacek Pachnik