Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności
Ogólne

Poprzez swoją akcję Biblioteka Publiczna w Brwinowie przypomina, że czytanie to ciekawy sposób spędzania wolnego czasu – a tego podczas wakacji i urlopów nie brakuje. Czekamy na  osoby, które podejmą wyzwanie.

 

Kreska
Ogólne

Brwinowskie koło Towarzystwa Opieki nad Zabytkami zaprasza w kolejne niedziele lipca i sierpnia na zwiedzanie kaplicy Marylskich. W godz. 11.30-12.30 drzwi zabytku będą otwarte, a członkowie TOnZ opowiedzą o historii rodziny i zakończonej niedawno renowacji obiektu.

Kreska
Ogólne

Do Otrębus dociera powoli światłowód. Dzięki tego rodzaju kabla możliwa jest instalacja bardzo szybkiego łącza internetowego. Na naszym terenie usługę taką świadczy operator sieci Orange. Można zgłosić takie zapotrzebowanie wypełniając odpowiedni formularz. Wiele zgłoszeń może przyśpieszyć instalację dalszych odcinków kabla dlatego warto się zapisać... wypełnij formularz >>

Kreska
Ogólne

Gmina Brwinów zachęca mieszkańców do korzystania z aplikacji mobilnej infoSUEZ, którą można pobrać bezpłatnie przez AppStore oraz GooglePlay. Możliwość ustawienia powiadomień o terminach odbioru odpadów to tylko jedna z jej zalet.

Kreska
Ogólne

Jeden z mieszkańców udostępnił nam film z lotu dronem. Zadziwiające jak szybko zmieniają się Otrębusy ... https://photos.app.goo.gl/UaFThwcfNKDZEeqX2

Kreska
Ogólne

W piątek 18 maja 2018 r. rozpoczęły się prace związane z przebudową ulicy Granicznej.


Kreska
Ogólne
2018.05.14  Nowe miejsca pracy

Przedszkole w Otrębusach ul Wiejska 1a 05-805 Otrębusy ogłasza nabór pracowników do nowej siedziby przedszkola w budynku przy ul Piaseckiego  w Otrębusach.

Kreska
Ogólne
2018.05.11  Propozycje na sobotę

W sobotę 12 maja 2018 r. strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych z Brwinowa i Moszny zapraszają na dzień otwarty. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Warto też się wybrać na zawody konne oraz do Zagrody na wernisaż.

Kreska
Ogólne
2018.05.11  Awantura na Wesołej

Przejmowanie gruntów w drogach przez Gminę (celem wykonania instalacji wodnej czy ściekowej lub utwardzenia drogi) często wiąże sie ze sporymi trudnościami. Czasem mieszkańcy nie są skłonni do odstąpienia ich własności, Gmina zaś nie zawsze ma satysfakcjonującą obie strony propozycję. W przypadku ulicy Wesołej po kilku latach przepychanek z Gminą  oraz wygranej sprawie sądowej, Państwo Janczakowie postanowili wygrodzić ich zdaniem swoją własność, będącą  praktycznie połową drogi dojazdowej do innych posesji. "Pracownicy gminy w asyście policji i straży miejskiej weszli na moją posesję i ukradli mi ogrodzenie" – bulwersuje się mieszkaniec ul. Wesołej. Gmina przekonuje, że działała zgodnie z prawem.

Kreska
Strona 1 z 59  > >>