Aktualności
Ogólne

Sylwia Żółkiewska (autorka pierwszego w Polsce przewodnika po świecie aplikacji mobilnych "APPetyt na APPlikacje", kuratorka FAM - Forum Aplikacji i Gier Mobilnych, mentorka w Pracowni Otwierania Kultury Centrum Cyfrowego) podpowie, jak prowadzić warsztaty z wykorzystaniem tabletów i smartfonów, jak przygotować sprzęt, na co zwrócić uwagę oraz gdzie znaleźć bezpłatne i wartościowe aplikacje mobilne. Rejestracja: http://bit.ly/AMdK-webinar2-zajecia-z-tabletem

Kreska
Ogólne

Spotkanie organizacyjne ws. festynu odbędzie się 08.02. (czwartek) o godz. 18.00 w bibliotece na ul.Wiejskiej (Teoplitzówka). Zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysły i możliwości, jak te pomysły zrealizować? Szukamy także sponsorów.

Kreska
Ogólne

Wśród laureatów konkursu „Edukator na Mazowszu” znalazła się Szkoła Podstawowa w Otrębusach oraz dwoje jej nauczycieli – zdobywca głównej nagrody „Kreatywny nauczyciel na Mazowszu” Arkadiusz Młyński oraz wyróżniona nauczycielka świetlicy Wioletta Łęgowska.

Kreska
Ogólne

Gmina Brwinów pozyskała dotację w wysokości 14 tys. zł na zakup tablic interaktywnych wraz z projektorami w ramach rządowego programu „Aktywna tablica”.

Kreska
Ogólne
2018.01.30  Ponad 50 lat razem

W piątek 19 stycznia 2018 r. burmistrz Arkadiusz Kosiński wręczył jedenastu parom z terenu gminy Brwinów medale przyznane przez Prezydenta RP za ponad 50 lat małżeństwa.

Kreska
Ogólne
2018.01.11  Maluchem z burmistrzem

W najbliższą niedzielę 14 stycznia 2018 r. odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Brwinowie wydarzenia sportowe i licytacja odbywać się będą w nowej hali sportowej, a przejażdżki fiacikiem – z burmistrzem w roli kierowcy – wystartują z Rynku.

Kreska
Ogólne

Wybrano dwudziestu trzech stypendystów z gminy Brwinów. Okazało się, że najwięcej laureatów, bo aż sześciu, odnosi sukcesy w pływaniu.

Kreska
Ogólne

Jak to dobrze, że mamy ksero. Tą drogą pozyskaliśmy nową mapę do naszej kolekcji. Tym razem jest to mapa będąca przedrukiem z mapy z 1933 roku obrazująca Brwinów i okolice, w tym Otrębusy i Kanie. zobacz >>

Kreska
Ogólne

Osoby, do których nie trafiła wersja papierowa miesięcznika Linia zachęcam do lektóry wersji elektronicznej. Ostatnie numery 19, 20 i 21 są już na stronie >>

Kreska
Ogólne

Szkoła podstawowa z Otrębus bierze udział w programie edukacyjnym Fundacji Orange #SuperKoderzy, którego kluczowym elementem jest nauka programowania.

Kreska
Strona 1 z 57  > >>