Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności
Ogólne

Zapraszamy na stronę wybory2018.pkw.gov.pl gdzie można znaleźć większość potrzebnych informacji. Warto przejżeć zakładaki geografia, Wybory do Rady Miejskiej w Brwinowie oraz Wybory Burmistrza Gminy Brwinów i powklikiwiać się na konkretne numery list celem zerknięcia na osoby w nich kandydujące.

Głosujemy w dniu 21 października 2018 r. godz. 7:00–21:00 w świetlicy oraz szkole. Przyporządkowanie ulić do lokali wyborczych znajdą Państwo w zakładce geografia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, gdyż każdy głos ma znaczenie.

Kreska
Ogólne

Gmina Brwinów inwestuje w nowoczesne oświetlenie. Lampy LED-owe będą montowane przy przejściach dla pieszych. Jaśniej zrobiło się także na parkingu przy cmentarzu od strony ul. Powstańców Warszawy.

Kreska
Ogólne
2018.09.27  Ponad 50 lat razem

W poniedziałek 24 września 2018 r. burmistrz Arkadiusz Kosiński wręczył jedenastu parom z terenu gminy Brwinów medale przyznane przez Prezydenta RP za ponad 50 lat małżeństwa.

Kreska
Ogólne

Podczas Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu trwa w serwisie społecznościowym Facebook konkurs fotograficzny. Temat przewodni – rower i rowerzyści.

Kreska
Ogólne

Gmina Brwinów włącza się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. W planie są bezpłatne przejazdy brwinowską komunikacją miejską, konkursy oraz rowerowa nocna masa krytyczna.

Kreska
Ogólne
2018.09.18  Awanse nauczycieli

11 września 2018 r. odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Otrzymało je siedemnastu nauczycieli z gminnych placówek oświatowych.

Kreska
Ogólne
2018.09.17  Brwinowski Parnas 2018

Biblioteka Publiczna il. Wacława Wernera w Brwinowie oraz Ośrodek Kultury w Brwinowie  zapraszają na Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Brwinowski Parnas"

Kreska
Ogólne

Na dobry początek nowego roku szkolnego dzieci z klas 1-3 brwinowskich szkół podstawowych otrzymały reprint przedwojennej książki pt. „Szarusia”.

Kreska
Ogólne

w Szkole Podstawowej im. Włodzimierza Puchaiskiego odbędzie się dnia 3 września 2018 r. w godzinach:
Oddziały przedszkolne; klasy l-IV Szkoły Podstawowej o godz. 9.00
Klasy V-VIII; III Gimnazjum o godz. 10.30
Uroczystość odbędzie się w dużej sali gimnastycznej w budynku szkoły.
Serdecznie zapraszamy.

Kreska
Ogólne

Mieszkańcy, którzy płacą podatki PIT, wskazując jako miejsce zamieszkania gminę Brwinów, dokładają prawie 38% tej kwoty do wspólnego budżetu. Na co idą te pieniądze? Choć internetowa prezentacja nie unika pewnych uproszczeń, to sporo można się z niej dowiedzieć.  zobacz>>

Kreska
Strona 1 z 60  > >>