Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności
Ogólne

Zapraszamy na dzień otwarty w Podkowiańskim Społecznym LO nr 60 dla kandydatów do klas pierwszych (obydwu poziomów)  - piątek, 22 marca 2019 o 13:00.

Kreska
Ogólne

Został wybrany wykonawca parkingu „Parkuj i Jedź w Otrębusach”. Planowany termin zakończenia budowy parkingu to grudzień 2019 r.

Kreska
Ogólne

Organizatorzy Orszaku serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za udział. Wspaniale było poczuć ducha wspólnoty w naszej parafii i w nowy sposób spróbować wspólnie celebrować dzień świąteczny. Chcielibyśmy, żeby tegoroczny Orszak nie był jednorazowym wydarzeniem, ale żeby stał się tradycją w naszej parafii.

Kreska
Ogólne
2019.01.08  Ulica Wilsona

Gmina Brwinów uczciła przypadającą 8 stycznia 101. rocznicę ogłoszenia 14 punktów programu pokojowego Wilsona, z których jeden mówił wprost o niepodległości Polski. Przy dwóch skrzyżowaniach z ul. Wilsona zostały zamontowane tablice z informacjami o prezydencie USA, a jej mieszkańcy otrzymali jednodniówkę.

Kreska
Ogólne

Jak dużą miłością można darzyć teatr ? Mówi się też, że przecież miłość nie zna granic, dlatego w 13 odcinku o Mazowszu postanowiliśmy wybrać się do Brwinowa aby poznać człowieka, który sztuce poświęcił się w 100%, a do tego jeszcze zaraził nią innych. Teatr Na Pustej Podłodze pamięci Tadeusza Łomnickiego to miejsce bardzo niezwykłe i zaskakujące, dlatego zapraszamy Was na wspaniałą podróż po Brwinowie. 

zobacz film >>

Kreska
Ogólne

Mamy przyjemność zaprosić Was na nasz koncert w ramach obchodów 50 lecia nadania praw miejskich Podkowie Leśnej. Impreza odbędzie w CKiO w Podkowie Leśnej, przy ul. Świerkowej 1: Sobota, 5 stycznia 2019 o 16:00 – 18:00. Wstęp wolny.

Kreska
Ogólne
2018.12.12  Stulatka z Otrębus

100. urodziny Weroniki Białej z Otrębus były okazją do odwiedzin i życzeń od przedstawicieli gminy Brwinów. Jubilatka właśnie dziś, 10 grudnia ukończyła 100 lat!

Kreska
Ogólne

W brwinowskim parku trwają prace związane z budową murków i ogrodzeń z gabionów.

Kreska
Ogólne

Troje nowych honorowych obywateli gminy Brwinów otrzymało pamiątkowe medale podczas uroczystości, która odbyła się 9 października 2018 r. w Pałacyku Otrębusy. Wyróżnieni zostali: Jadwiga Lebecka-Rumianek, Krystyna Nowicka oraz Henryk Tybuś.

Kreska
Ogólne

Urząd Gminy Brwinów dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania niepodległości zainstalował system iluminacji budynku przy ul. Grodziskiej 12.

Kreska
Strona 1 z 61  > >>