Aktualności
Ogólne

Ruszyła ogólnopolska akcja badań trychologicznych, mająca na celu zbadanie skóry głowy i włosów u Polaków. Na jej trasie znajdują się również Otrębusy, gdzie już 22 października 2019 r. będzie można wykonać bezpłatne badanie trychologiczne.

Kreska
Ogólne

„Foto Brwinów 1939” to tytuł gry trwającej do 15 października 2019 r., na którą zaprasza Stowarzyszenie Projekt Brwinów. Spacer śladami historii każdy może zaplanować indywidualnie. Obowiązkowe jest zabranie ze sobą aparatu fotograficznego.

Kreska
Ogólne

Rozpoczął się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu pod hasłem „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy”. W Brwinowie będzie wiele atrakcji - konkursy, Nocna Masa Krytyczna, piknik na temat bezpieczeństwa i bezpłatne przejazdy brwinowską komunikacją.

Kreska
Ogólne
2019.09.17  Trwają prace w tunelu

Kolejne etapy prac realizowanych w tunelu wymagają dalszego wyłączenia z ruchu jednego pasa jezdni. Obecnie trwa naprawa gzymsu.

Kreska
Ogólne

Brwinów – 18 października 2019 w godzinach od 8.00 do 15.00 przy Urzędzie Gminy, ul. Grodziska 12 - bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED. Badania wykonywane są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia i refundowanego przez NFZ.

Kreska
Ogólne

Od środy 4 września 2019 r. w związku z budową ronda zostanie zamknięty odcinek ul. Biskupickiej w Brwinowie.

Kreska
Ogólne

Trwające wakacje to dobry czas na przeprowadzenie remontów w gminnych placówkach oświatowych. Na terenie szkół oprócz drobnych remontów i napraw prowadzone są większe inwestycje modernizacyjne. W budżecie gminy Brwinów zaplanowano na ten cel 700 tys. zł.

Kreska
Ogólne

Będą służyć rowerzystom, gdy trzeba podpompować rower, wymienić przebitą oponę lub usunąć drobne usterki – w Brwinowie, Kaniach, Otrębusach, Parzniewie i Żółwinie pojawiły się kolejne samoobsługowe stacje napraw rowerów.

Kreska
Ogólne

Gmina Brwinów zachęca do udziału w kolejnej edycji konkursu na największy owoc i warzywo. Kto pobije rekord wyhodowania ponad kilogramowego pomidora, 13 kilowego arbuza czy dyni o obwodzie 77 cm? Uprawa atrakcyjnego okazu na własnej działce, to nie tylko okazja do pochwalenia się znajomym, ale także możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w konkursie. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 października 2019 r.

Kreska
Ogólne

Posiadanie telefonu z funkcją robienia zdjęć i nagrywania filmów to dla młodych ludzi żadna nowość, ale warsztaty, podczas których mogli poznać podstawy filmowego rzemiosła i wcielić się w role scenarzystów, operatorów kamery i montażystów, mogą stać się dla nich inspiracją do dalszego rozwijania zainteresowań w tym kierunku.

Kreska
Strona 1 z 63  > >>