Aktualności
Ogólne

Gmina Brwinów uzyskała dofinansowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia na realizację dwóch programów zdrowotnych: programu profilaktyki szczepień dla seniorów oraz profilaktyki zakażeń HPV.

Kreska
Ogólne

Do dużej inwestycji, która przysłuży się mieszkańcom, szykuje się znana nie tylko w naszym regionie piekarnia AK Otrębusy. Na terenie jej siedziby przy ul. Wiejskiej ma powstać przyjazna infrastruktura sportowa i rekreacyjna. Warunkiem jest pomyślna walka o przyznanie dotacji.

Kreska
Ogólne

15 maja wystartuje ostatnia tura rejestracji do II edycji Wielkiego Castingu MiniMini+. W tym roku Rybka MiniMini szuka 76 roztańczonych i rozśpiewanych dzieci w wieku 5-10 lat, które marzą, by zostać gwiazdą telewizji. Impreza odbędzie się w weekend 20-21 maja w Warszawie, w godzinach 10-20. Fashion House Piaseczno ul. Puławska 42e Rybka MiniMini czeka na wszystkie dzieci, które uwielbiają świetną zabawę!

 

Kreska
Ogólne
2017.05.01  Fiacik z Brwinowa

Fiat 126 p, którego właścicielem jest Urząd Gminy Brwinów, zostanie zlicytowany, a pieniądze będą przekazane na szczytny cel. Tematem zainteresowały się ogólnopolskie media. Burmistrz w „maluchu” pojawił w Teleexpresie i TVP Info.

Kreska
Ogólne

Informujemy, że Muzeum Dulag 121 będzie otwarte w dniach 1, 2, 3 maja, w godz.11–16. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej instytucji. Oprócz ekspozycji stałej dla zwiedzających dostępna będzie wystawa „Kobiety Pistolety”. Przypominamy, że we wtorek, 2 maja wstęp do muzeum jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie.

Kreska
Ogólne

Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 zaprasza 20 maja o 15:00  na Wystawę Psów Kochanych. Jak co roku pipule wszelkich ras i maści będą rywalizować o nagrody. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na schronisko dla psów.

Kreska
Ogólne

Zapraszamy serdecznie 7 kwietnia (piątek) od godziny 12:00 do godziny 16:00 na Dzień Otwarty Podkowiańskiego Liceum Ogólnokształcącego nr 60 (ul. Wiewiorek 2/4).

Kreska
Ogólne
2017.04.01  Konkurs plastyczny

Zapraszamy dzieci z klas I-VI do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z okazji święta 3 maja pod patronatem Senatora K.Radziwiłła. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Na rynku w Brwinowie zostanie także zorganizowana wystawa.

Kreska
Ogólne

Gmina Brwinów prowadzi od ośmiu lat program zapobiegania rakowi szyjki macicy, w całości pokrywając koszty szczepienia. Na początku kwietnia odbędą się spotkania informacyjne dla rodziców dziewcząt urodzonych w 2002 r.

 

 

Kreska
Strona 1 z 54  > >>