Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności
Wiadomości sołeckie

Zapraszamy do sprzątania wszystkich, którzy nie mogą spokojnie patrzeć na nasze niezbyt czyste, ciągle zaśmiecane ulice i las.

22.09.(sobota) godz.10.00 - mieszkańcy Otrębus spotykają się na Skwerze im. Joanny Jabłońskiej (przy WKD) celem wyznaczenia obszarów szprzątnia i pobrania worków na śmieci. Miszkańcy Kań spotykają się na rogu ulic Górnej i Leśnej.

Na naszą prośbę Urząd Gminy Brwinów zapewnia worki na śmieci, rękawice oraz samochód ciężarowy dla niezwłocznego wywozu zebranych śmieci.

Po ciężkiej pracy ok. godziny 12.30 dla wszystkich uczestników sprzątania ognisko w Patataju w Kaniach.

Jeśli będzie nas więcej, lepiej posprzątamy i będziemy mogli lepiej poznać się, ponieważ akcja ta, to również integracja społeczności lokalnej i możliwość spotkania naszych miłych sąsiadów.

Kreska
Wiadomości sołeckie

Rada Miejska w Brwinowie przychyliła się do wniosku mieszkańców Otrębus, nazywając zielony teren przy przystanku WKD „skwerem Joanny Jabłońskiej”.

Kreska
Wiadomości sołeckie

29 stycznia br. o godz. 19.30 (poniedziałek) w Świetlicy przy ul. Krótkiej 10 odbędzie się zebranie z Mieszkańcami Otrębus. Na zebranie zaproszony został Burmistrz Gminy Brwinów, Pan Arkadiusz Kosiński, oraz członkowie Rady Sołeckiej Otrębus i Radni Gminy Brwinów z Otrębus. Tematy zebrania: 1. Festyn Wiejski „Otrębusy 600+” (obchody 600-lecia Otrębus). 2. Propozycja nadania imienia Śp. Joanny Jabłońskiej skwerowi u zbiegu ulic Krótkiej i Natalińskiej w Otrębusach. 3. Nowe zasady odbioru odpadów stałych. 4. Wolne wnioski Mieszkańców. Serdecznie zapraszam Sołtys Otrębus Adam Fedorowicz

Kreska
Wiadomości sołeckie

Zapraszamy do korzystania z możliwości dokonywania wpłat podatku od nieruchomości oraz za posiadanie psa u Pani Miry Witek na ul. Spacerowej 15 w godz. pon- pt. 10-12 i 15-17  oraz w sob. 10-12. Punkt przyjmuje opłaty w lutym, marcu, maju, wrześniu i listopadzie. Pani Mira dojeżdza także do osób niepełnosprawnych i.in. po uprzednim kontakcie telefonicznym: 502 120 362.

Kreska
Wiadomości sołeckie

Serdecznie dziękuję ŚP. Panu Tadeuszowi Stachowiczowi za to, że 24 lata temu, był tutaj z nami na pierwszym festynie, jako gospodarz, artysta-malarz, twórca i redaktor kultowego pisma "U Nas O.K.", przyjaciel, sąsiad wielu z nas, ale dziękuję również za to, że jest obecny dzisiaj w naszych sercach, pamięci.

Kreska
Wiadomości sołeckie
2015.10.31  Podziękowania

W imieniu Mieszkańców, Rady Sołeckiej Otrębus oraz własnym, bardzo dziękuję Panu Burmistrzowi Arkadiuszowi Kosińskiemu i jego zastępcy, Panu Sławomirowi Walendowskiemu, za podjęcie działań w celu oczyszczenia zamulonych rowów odwadniających, u zbiegu ulic Natalińskiej i Karolińskiej w Otrębusach. Sprawna praca pracowników gminy, którzy oczyścili rowy, powinna poprawić odwodnienie tego miejsca.

Kreska
Wiadomości sołeckie

Przedstawiamy wyniki ankiety dla mieszkańców Otrębus z 2015 roku.

Kreska
Wiadomości sołeckie

W najbliższą sobotę 19.09 sprzątamy Otrębusy i Kanie. Sprzątanie w Otrębusach zaczynamy o godz.10.00, spotykamy się przy stacji WKD. Osoby sprzątające Kanie spotykają się o godz. 10.00 na rogu ul. Górnej i Leśnej. Worki i rękawice będą dostępne na miejscu.
Po sprzątaniu o godzinie 13.00 zapraszamy uczestników do stadniny koni Patataj w Kaniach na ognisko. Osoby, które włączą się w oczyszczanie naszej okolicy ze śmieci w nagrodę otrzymają kiełbaski i napoje. Całe przedsięwzięcie ma także na celu integrację mieszkańców Otrębus i Kań. Serdecznie wszystkich zapraszamy ...

Kreska
Wiadomości sołeckie

Dziś w 15.09.2015 o godz 19 rozpocznie się spotkanie Burmistrza Brwinowa Arkadiusza Kosińskiego oraz Rady Sołeckiej z mieszkańcami Otrębus. Spotkanie odbędzie się w świetlicy przy ul. Krótkiej 10. Tematem będą m.in. budżet sołecki na rok 2016, omówienie ankiet przeprowadzonych w Otrębusach oraz problemy bierzące mieszkańców.

Kreska
Strona 1 z 6  > >>