Aktualności
Wydarzenia kulturalne

Muzeum Dulag 121 zaprasza na pierwszy w tym roku pruszkowski spacer historyczny, który poprowadzi Agata Gołąb – znawca dziejów Pruszkowa. Spacer odbędzie się 2 lipca, w najbliższą niedzielę o godz. 16. Zbiórka przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Cegielnianej. Przewidywany czas trwania spaceru to 2,5 godziny. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Kreska
Wydarzenia kulturalne
2017.06.26  Kino Letnie startuje!

Tego żaden miłośnik dobrych filmów nie może przegapić. Już w najbliższą sobotę, 1 lipca wystartuje szósta edycja Pruszkowskiego Kina Letniego. Repertuar przedstawia się niezwykle ciekawie. Zapraszamy!

Kreska
Wydarzenia kulturalne
2017.06.15  Wspaniały koncert

OTWARTE OGRODY w OTRĘBUSACH już za nami, ale cały czas wybrzmiewa w Nas muzyka Chopina. Dziękujemy Panu Prof. Kazimierzowi Gierżodowi za piękny koncert w Karolinie.

Kreska
Wydarzenia kulturalne
2017.06.14  Smaki barbarzyńskie

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie wraz ze Stowarzyszeniem Archeologii Eksperymentalnej „Harjis” zaprasza na Rodzinne Spotkanie Weekendowe pt.: „Smaki barbarzyńskie”, 17 czerwca w godz.: 11:00-15:00. Każdy z poniższych bloków tematycznych przybliży Państwu historię i smaki kuchni barbarzyńskiej:

Kreska
Wydarzenia kulturalne

24 czerwca o godzinie 17. w ramach cyklu „Pruskoviana” Muzeum Dulag 121 zaprasza na spotkanie z Marianem Skwarą – dziennikarzem, publicystą i autorem książki „Historia Pruszkowa do roku 1945”. W programie spotkania wykład „Od endeków do komunistów. Polityka w międzywojennym Pruszkowie”.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Pierwszy raz w historii zespołu organizujemy dwudniową imprezę plenerową adresowaną do rodzin (wstęp wolny). W naszej siedzibie, w zabytkowym parku w Karolinie czekać będzie moc niezapomnianych atrakcji.W programie m.in. koncerty, warsztaty artystyczne, zajęcia edukacyjne, niespodzianki dla dzieci i dorosłych, przejażdżki kucykami, jarmark produktów regionalnych i rękodzieła artystycznego, pokaz musztry paradnej, degustacja potraw, specjalna strefa dziecka.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

4 czerwca Siostry Służebniczki NMP i Rodzice dzieci z przedszkola prowadzonego przez Siostry serdecznie zapraszają wszystkich do spędzenia niedzielnego popołudnia na Festynie Rodzinnym. Zaczynamy o godz. 13:30 obok kościoła NMP w Otrębusach.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

W tym roku zapraszamy w 27 maja do pałacu Teoplitzów na ul. Wiejską 1, W programie moc atrakcji dla małych i dużych. Początek pikniku o godz. 12.00. Impreza zakończy się potańcówką o godz. 22.00.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

30.05.2017 r. (wtorek) godz. 19.00, Matecznik Mazowsze, ul. Świerkowa 2. W programie koncertu usłyszymy wylansowane przez Artystkę przeboje, klasyka przedwojennego kabaretu i rosyjskie romanse. Piosenki napisane specjalnie dla Artystki przez Agnieszkę Osiecką, Wojciecha Młynarskiego czy Ernesta Brylla. W programie nie braknie także muzycznych niespodzianek i okazji do wspólnego śpiewu.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Zapraszamy na Noc Muzeów 2017 w Muzeum Dulag 121, Ul. 3 Maja 8A Pruszków, 20 / 21 maja 2017 w godzinach 16:00 – 1:00.

Kreska
Strona 1 z 72  > >>