Aktualności
Wydarzenia kulturalne

Sołectwo Kanie kontynuuje tradycję organizowania koncertów w Patataju. W sobotę 30 września 2017 r. zagra zespół Mechanicy Szanty.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

W związku z obchodzonym 2 października Dniem Pamięci o Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy w niedzielę 1 października 2017 r. ulicami Warszawy oraz Pruszkowa przejdzie „Marsz Pamięci Więźniów Obozu Dulag 121 i Niosących Im Pomoc”.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

W najbliższy weekend 9-10 września odbędą się Dni Brwinowa. W tegorocznym programie znalazły się m.in. koncerty zespołów T.Love i Dezerter, atrakcje dla dzieci, zawody siłaczy, a także możliwość zwiedzenia nowej hali sportowej oraz nocny spektakl przy pałacu w parku.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Przedstawiamy nadchodzące wydarzenia organizowane przez Muzeum Dulag 121.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Serdecznie zapraszamy na zbliżające się spacery w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa organizowane przez Muzeum Dulag 121.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Zapraszamy Państwa na XXI Festiwal Nauki 2017, którego hasłem przewodnim są następujące słowa: „Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję”.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Już 10 września 2017 roku, o godzinie 17:00 koncertem „Kalejdoskop barw Polski” rozpoczynamy nowy sezon w Sali Widowiskowej Zespołu „Mazowsze”

Kreska
Wydarzenia kulturalne
2017.09.07  PIEŚŃ o ROLANDZIE

Trzy lokalne zespoły amatorskie – podkowiańska  Nieformalna Grupa Teatralna MIĘDZY SŁOWAMI, milanowskie Stowarzyszenie T-Art i  Drużyna Najemna Utlagar Hirde we współpracy z  Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej i  Milanowskim Centrum Kultury przygotowują widowisko plenerowe na podstawie średniowiecznego eposu rycerskiego PIEŚŃ o ROLANDZIE.
Widowisko zaprezentowane będzie  w czasie tegorocznych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa w dniach 16 i 17 września w Milanówku i w Podkowie Leśnej.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie zachęca do udziału w Europejskich Dniach Dziedzictwa, największego w Europie wydarzenia promującego dziedzictwo kulturowe. Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego hasło przewodnie 25. edycji EDD w Polsce brzmi: „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”. Poprzez tak sformułowany temat organizatorzy pragną pokazać krajobraz, jako zapis działalności pokoleń naszych przodków.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Jesteś znudzony tradycyjnym spędzaniem wolnego czasu przed komputerem czy telewizorem?! Brakuje Ci pomysłu na ciekawe zajęcie?! Kolejna odsłona Podkowiańskiego Festiwalu Gier Historycznych wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

Kreska
Strona 1 z 74  > >>