Aktualności
Wydarzenia kulturalne

23 listopada, godz. 20:00 w Sali Kameralnej przy Pałacu w Karolinie, Otrębusy, ul. Świerkowa 2 zabrzmi Kwartet smyczkowy Atutti Masovia. "Jesienny Nokturn" - wieczór muzyczno-poetycki to kolejna propozycja z cyklu MUZYKA W PARKU.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Biblioteka w Otrębusach oraz Galeria Pomysłów Pasja zapraszają 20.11.2017 o godz. 19 do Teoplitzówki na ul. Wiejską 1 gdzie odbędą się "Działania artystyczne rozwój człowieka i edukacja - DARCIE PIERZA pt." Dyniowa Misa". W programie warsztaty plastyczne, Wystawa książek "Dary jesieni, czyli pięknie, zdrowo i kolorowo" oraz degustacja pysznej zupy. Wstę wolny - zapraszamy.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

W sobotę 18 listopada 2017 o godzinie 15:00 w Muzeum Dulag 121 odbędzie się spotkanie z cyklu Pruskoviana poświęcone Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej i jej roli w rozwoju Pruszkowa. W programie spotkania wykład Huberta Bojarskiego – historyka, muzealnika i znawcy dziejów kolejnictwa oraz dyskusja z udziałem publiczności. Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Już 4 listopada o godz. 19.00 w sali widowiskowej zespołu Mazowsze wystąpi wspaniały Narodowy Balet Ukrainy „VIRSKI”.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Zapraszamy do Matecznika Mazowsze na spektakl familijny "Księżniczka Sara" 29 października 2017 godz. 17:00

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Muzeum Dulag 121 oraz MDK „Pałacyk” zapraszają na  warsztaty międzypokoleniowe organizowane w ramach Pruszkowskiego Tygodnia z Niepodległą. Pierwsze zajęcie odbędą się już 28 października 10:00 - 13:00 "Mamo! Tato! Co to jest niepodległość ?" - międzypokoleniowe warsztaty artystyczno-historyczne.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Muzeum Dulag 121 serdecznie zaprasza na organizowany w związku z 99. rocznicą odzyskania niepodległości Pruszkowski Tydzień z Niepodległą – cykl wydarzeń prezentujących pruszkowskie dążenia niepodległościowe, który odbędzie się w dniach 4-12 listopada. W programie m.in. warsztaty, spacery historyczne, wykłady, spotkania, wystawy, gra miejska oraz koncert i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Już od godziny 12.00 odbędą się  WARSZTATY WOKALNO-PERKUSYJNE prowadzone przez Mamadou Diouf, lidera zespołu Mamadou & Sama Yoon. Następnie od 17.00 koncerty Mamadou & Sama Yoon oraz  Macieja Tubisa i jego zespołu Tubis Trio a także grupy taneczno-muzyczne „Roztańczeni z Mazowszem”. W przerwie 9 urodziny portalu Otrebusy.pl i tradycyjny tort.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

Zapraszamy na wykład prof. Jerzego Eislera „Okupacja niemiecka w filmie polskim” inaugurujący organizowany razem z Oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie cykl wykładów, pokazów filmowych, warsztatów i lekcji zatytułowany Przystanek Historia w Muzeum Dulag 121. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 16 października o godzinie 18:00 w siedzibie Muzeum przy ul. 3 Maja 8A w Pruszkowie.

Kreska
Wydarzenia kulturalne

W najbliższym koncercie z cyklu MUZYKA W PARKU rozbrzmiewać będzie muzyka Wolfganga Amadeusza Mozarta.  Uwertura "Don Giovanni" KV 527 Symfonia koncertująca Es-dur KV 297b.

Kreska
Strona 1 z 75  > >>