Aktualności
Ogłoszenia

UWAGA mieszkańcy Kań! W dniu 17.09.2019 roku /wtorek/ o godz. 19.00 odbędzie się zebranie wiejskie wsi Kanie w sprawie uchwalenia funduszu sołeckiego na rok 2020. Drugi termin zebrania 17.09.2019 roku /wtorek/ o godz. 19.15.

24.09.2019 r. /wtorek/ o godz. 19.00 zogdnie z ogłoszeniem Gminy odbędzie się coroczne spotkanie z Burmistrzem Brwinowa Arkadiuszem Kosińskim.

Zebrania odbędą się u Sołtysa w  Kaniach na ul. Krótkiej 9  /SJK PATATAJ/.

Kreska
Ogłoszenia

Uwaga! Zbieramy podpisy pod petycją w sprawie budowy kładki nad "Mrówką" na trasie  WKD w Kaniach. Możesz oddać swój głos tutaj>>

Kreska
Ogłoszenia

DLA MIESZKAŃCÓW KAŃ ROZDAJĘ DREWNO ZA DZIEŃ DOBRY, CZYLI ZA DARMO. MUSISZ MIEĆ WŁASNĄ PIŁĘ, RŻNIJ I ZABIERAJ. KONIECZNIE ZADZWOŃ:

SOŁTYS WSI KANIE  JACEK JANKOWSKI 602 251 318

LUB BIURO  PA-TA-TAJ:  22 758 58 35

Kreska
Ogłoszenia

Gmina Brwinów i gmina Nadarzyn podpisały kolejne porozumienie dotyczące przewozu pasażerów komunikacją autobusową na obszarze łączącym obie gminy.

Kreska
Ogłoszenia
2018.12.15  Uwaga na rabusiów

W związku ze znaczną ilością napadów na domy i ich właścicieli w biały dzień w wielu podwarszawskich miastach i wsiach, prosimy o czujność. Niedawno obrabowano 3 domy w Brwinowie. Sprawcami, podobno są dwaj Gruzini i jeden Polak. Poruszają się białym Fordem Focusem i rozpoznają teren. Warto zwracać uwagę na podejrzanych nieznajomych, kręcących się po okolicy.

Kreska
Ogłoszenia

Zachcamy do zapoznania się z nowym harmonogramem odbioru worków ze śmieciami na 2019 r. Pliki PDF dla swojego rejonu można pobrać lub wydrukować. zobacz >>

Kreska
Ogłoszenia

Od 1 grudnia 2018 r. do 31 marca 2019 r. można zgłaszać się na bezpłatne szkolenia realizowane przez gminę Brwinów w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” .

Kreska
Ogłoszenia

Gmina Brwinów zachęca mieszkańców do usuwania wyrobów azbestowych ze swoich nieruchomości. Na ten cel można uzyskać dotację w wysokości do 3 tys. zł.

Kreska
Ogłoszenia

Z uwagi na liczne pytania dotyczące tej inwestycji przedstawiamy pismo Urzędu Gminy Brwinów wyjaśniające część zagadnień. Obecnie ul. Toeplitza jest nieprzejezdna.

Kreska
Ogłoszenia

W ramach modernizacji podmiejskiej linii kolejowej nr 447 PKP PLK szykuje się do modernizacji wiaduktu w centrum Brwinowa. Dla kierowców i pieszych oznacza to utrudnienia.

Kreska
Strona 1 z 12  > >>