Aktualności
Ogłoszenia
2017.03.09  Wyłączenia prądu

W czwartek 16.03.2017 w godzinach 7-15 elektrownia odłączy prąd na ulicach: Tarniny, Borówki, Jesionowej, Poziomki, Orzechowej, Lipowej, Czeremchy, Świerkowej, Piaseckiego dr. Mariana, Podleśnej od nr 9 do 47, Różanej od nr 9 i 14 do nr 29 i 30, Jeżynowej, Wrzosowej, Wiejskej, Krótkiej, Warszawskiej, Przejazdowej, Łosia, Kreciej, Jesionowej.

Kreska
Ogłoszenia

Piszę do Państwa aby ostrzec mieszkańców Otrębus, którzy mieszkają w okolicy ul. Tęczowej, Polnej i Spacerowej posiadających koty. Jest prawdopodobne. iż już 2 koty zostały otrute. Pierwsze zwierze zostało otrute 14 stycznia br. Otrucie zostało potwierdzone podczas sekcji zwłok przeprowadzonej przez lekarza weterynarii. Drugi kot został otruty 22 lutego br. (oba mieszkały na ul. Tęczowej. Objawy u zwierząt były następujące:kilkugodzinna agonia, słanianie się na nogach, wytrzeszczone oczy, wymioty, plucie/wymioty krwią, krew w płucach, uduszenie i śmierć w męczarniach.

Kreska
Ogłoszenia
2016.10.07  KOMUNIKAT WKD

W SPRAWIE ORGANIZACJI RUCHU NA LINII WKD, W DNIACH 08-09.10.2016 (SOBOTA-NIEDZIELA)

Kreska
Ogłoszenia

Zapraszamy do wypełnienia ankiety na facebooku otrebusy.pl dotyczącej pałacyku Toeplitza. Wejdź >>

Kreska
Ogłoszenia

Drodzy mieszkańcy, w ośrodku zdrowia Vitamed i okolicznych sklepach zbieane są podpisy pod petycją do Gminy Brwinów z prośbą o udostępnienie naszej przychodni szczepionek przeciwko grypie z możliwościa zaszczepienia się osób po 65 roku życia. Zaiteresowancyh prosimy o składanie podpisów. Pismo zostanie niebawem dostarczone do Gminy.

Kreska
Ogłoszenia
2016.09.22  Remont w Bibliotece

Filia Biblioteki w Otrębusach informuje, że rozpoczął się remont w Bibliotece na Wiejskiej 1. Termin zakończenia remontu nie jest bliżej określony.  Informacja o zakończeniu remontu i o wznowieniu działalności Biblioteki w Otrębusach będzie umieszczona na naszej stronie www.biblioteka.brwinow.pl, na Facebooku i na lokalnych stronach społecznościowych.

Kreska
Ogłoszenia

Od 1 września br. są nowe godziny otwarcia Biblioteki w Brwinowie dla czytelników.

 

Kreska
Ogłoszenia

2.08 o godz. 7:00 planowane są wyłączenia energii elektrycznej PGE

Kreska
Ogłoszenia

Informujemy o bezpłatnej akcji znakowania (czipowania) psów 2016 dla mieszkanów:

Gabinet Weterynaryjny OTRĘBUSY w dniu 01.07.2016 r. (piątek) w godzinach 10:00 - 19:00.

Kreska
Ogłoszenia

W czwartek 9 czerwca 2016 r. radni Brwinowa, Milanówka i Podkowy Leśnej po raz kolejny spotkali się na wspólnej sesji. Została podjęta uchwała w sprawie przyjęcia strategii rozwoju komunikacji na obszarze Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów, a burmistrzowie trzech gmin podpisali akt założycielski Stowarzyszenia Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów.

Kreska
Strona 1 z 10  > >>