Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów znalazła się w czołówce gmin miejskich i miejsko-wiejskich w ogłoszonym przez dziennik „Rzeczpospolita” rankingu samorządów. Została sklasyfikowana na 33. miejscu wśród 857 gmin ocenianych w tej kategorii.

Kreska
Wiadomości gminne

Została podpisana umowa na wykonanie dokumentacji projektowej ogrodu botanicznego w brwinowskim parku.

Kreska
Wiadomości gminne

12 października (piątek) godz. 19:00 spotkanie mieszkańców Otrębus w  nowym przedszkolu na ul. Piaseckiego (na tyłach szkoły, za budynkiem Gimnazjum).

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów po raz kolejny zaprasza osoby po 65 roku życia do wzięcia udziału w programie bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Szczepienia odbywać się będą w lecznicy ALFA w Brwinowie.

Kreska
Wiadomości gminne
2018.09.15  Dni Brwinowa

Koncerty, pokaz teatru ognia, oficjalne obchody 79. rocznicy bitwy pod Brwinowem oraz rekonstrukcja bitwy z września 1939 r. przy pałacu w parku to główne punkty Dni Brwinowa, które odbyły się w dniach 8-9 września 2018 r.

Kreska
Wiadomości gminne
2018.08.24  Dożynki gminne

Już w najbliższy weekend 25 i 26 sierpnia w Brwinowie odbędą się dożynki gminne. W programie m.in. zawody siłaczy, własnoręczne ubijanie masła i mydła, koncerty, a także msza święta.

Kreska
Wiadomości gminne

Trwające wakacje to dobry czas na przeprowadzenie remontów w gminnych placówkach oświatowych.

Kreska
Wiadomości gminne

Mieszkańcy gminy Brwinów uczcili 98. rocznicę Bitwy Warszawskiej. W programie tegorocznych obchodów były oficjalne uroczystości przed Pomnikiem Niepodległości, otwarcie fotoplastykonu, koncert w dworku Zagroda, a także pokonkursowa wystawa projektów muralu, jaki ma powstać na budynku OSP w Brwinowie.

Kreska
Wiadomości gminne

We wtorek 7 sierpnia 2018 r. została podpisana umowa na dofinansowanie budowy parkingu Parkuj i Jedź w Otrębusach. Gmina Brwinów pozyskała ponad 720 tys. zł.

Kreska
Wiadomości gminne

Na sesji Rady Miejskiej 18 czerwca 2018 r. radni uchwalili zasady sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych oraz maksymalną liczbę zezwoleń na sprzedaż alkoholu w gminie Brwinów. Jest to związane z nowelizacją ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Kreska
Strona 1 z 46  > >>