Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności
Wiadomości gminne

W poniedziałek 19 listopada 2018 r. odbyła się uroczysta sesja inauguracyjna. Nowo wybrani radni VIII kadencji oraz burmistrz złożyli ślubowanie, a także wybrali przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Brwinowie.

Kreska
Wiadomości gminne
2018.11.20  Razem 50 lat

W piątek 16 listopada 2018 r. burmistrz Arkadiusz Kosiński wręczył trzynastu parom z terenu gminy Brwinów medale przyznane przez Prezydenta RP za 50 lat małżeństwa.

Kreska
Wiadomości gminne

Obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości zgromadziły na brwinowskim Rynku wielu gości i mieszkańców.

Kreska
Wiadomości gminne

Środki pochodzą z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości i dysponuje nimi Minister Sprawiedliwości. Dzięki dotacji zostało zakupione wyposażenie i urządzenia ratownicze dla Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie gminy Brwinów, niezbędne do udzielania pomocy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów znalazła się w czołówce gmin miejskich i miejsko-wiejskich w ogłoszonym przez dziennik „Rzeczpospolita” rankingu samorządów. Została sklasyfikowana na 33. miejscu wśród 857 gmin ocenianych w tej kategorii.

Kreska
Wiadomości gminne

Została podpisana umowa na wykonanie dokumentacji projektowej ogrodu botanicznego w brwinowskim parku.

Kreska
Wiadomości gminne

12 października (piątek) godz. 19:00 spotkanie mieszkańców Otrębus w  nowym przedszkolu na ul. Piaseckiego (na tyłach szkoły, za budynkiem Gimnazjum).

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów po raz kolejny zaprasza osoby po 65 roku życia do wzięcia udziału w programie bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Szczepienia odbywać się będą w lecznicy ALFA w Brwinowie.

Kreska
Wiadomości gminne
2018.09.15  Dni Brwinowa

Koncerty, pokaz teatru ognia, oficjalne obchody 79. rocznicy bitwy pod Brwinowem oraz rekonstrukcja bitwy z września 1939 r. przy pałacu w parku to główne punkty Dni Brwinowa, które odbyły się w dniach 8-9 września 2018 r.

Kreska
Wiadomości gminne
2018.08.24  Dożynki gminne

Już w najbliższy weekend 25 i 26 sierpnia w Brwinowie odbędą się dożynki gminne. W programie m.in. zawody siłaczy, własnoręczne ubijanie masła i mydła, koncerty, a także msza święta.

Kreska
Strona 1 z 46  > >>