Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności
Wiadomości gminne

W środę 15 sierpnia 2018 r. odbędą się w Brwinowie uroczystości związane z 98. rocznicą Bitwy Warszawskiej.

Kreska
Wiadomości gminne

We wtorek 7 sierpnia 2018 r. została podpisana umowa na dofinansowanie budowy parkingu Parkuj i Jedź w Otrębusach. Gmina Brwinów pozyskała ponad 720 tys. zł.

Kreska
Wiadomości gminne

Na sesji Rady Miejskiej 18 czerwca 2018 r. radni uchwalili zasady sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych oraz maksymalną liczbę zezwoleń na sprzedaż alkoholu w gminie Brwinów. Jest to związane z nowelizacją ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Kreska
Wiadomości gminne

1 sierpnia 2018 r. punktualnie o godzinie 17.00 w Brwinowie rozbrzmiał dźwięk syren alarmowych. Zgromadzeni na placu im. Jana Pawła II mieszkańcy i goście uczcili 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Kreska
Wiadomości gminne

Komisja konkursowa powołana do oceny projektów muralu na budynku Ochotniczej Straży Pożarnej wybrała pracę Piotra Topczyłko.

Kreska
Wiadomości gminne

Wybór wykonawcy to kolejny krok do przebudowy targowiska w Brwinowie. Wyłoniona w przetargu firma Luksor wykona projekt i rozpocznie przebudowę targowiska.

Kreska
Wiadomości gminne

Ponad 362 tys. zł dodatkowych środków trafi do Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie na działania świetlic socjoterapeutycznych. Zostanie poszerzona oferta dodatkowych zajęć oraz powstanie nowa świetlica podwórkowa we wsi Moszna.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów odstąpiła od umowy z dotychczasowymi wykonawcami remontu pałacu w Brwinowie. W ciągu kilku tygodni zostanie ogłoszony przetarg na kontynuację rewitalizacji zabytkowego obiektu na potrzeby ośrodka kultury.

Kreska
Wiadomości gminne

Burmistrz Gminy Brwinów zaprasza do udziału w konkursie na mural o tematyce strażackiej, który ma powstać na budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie. Prace można składać do 16 lipca 2018 r.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów zamierza rozpocząć w tym roku kolejną inwestycję z myślą
o miłośnikach dwóch kółek. Budowa torów easy i mini pumptrack uzyskała dotację z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Kreska
Strona 1 z 45  > >>