Aktualności
Wiadomości gminne

Kilkanaście prac wpłynęło na konkurs na najciekawsze zdjęcie drzewa lub krótki wierszyk o drzewach, który gmina Brwinów ogłosiła z okazji utworzenia w 1927 r. Letniska Brwinów.

Kreska
Wiadomości gminne

Niecodzienną nagrodę otrzymali zwycięzcy tegorocznego konkursu – 175 kg rzepaku. Rekordowo duży pomidor malinowy wyrósł w Żółwinie. Wśród wyróżnionych plonów są też dorodne winogrono, malina, dynia oraz jagoda kamczacka.

Kreska
Wiadomości gminne

Zmieniająca się aura nie zniechęciła mieszkańców Brwinowa do uczestnictwa w Narodowym Święcie Niepodległości. Do pozostania na rynku po uroczystej mszy zachęcili mieszkańców harcerze, którzy przygotowali miasteczko harcerskie z licznymi atrakcjami i rozgrzewającym poczęstunkiem.

Kreska
Wiadomości gminne

W sobotę 11 listopada odbędą się uroczyste obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Kreska
Wiadomości gminne

Oddana w tym roku do użytku hala sportowa wybudowana w technologii pasywnej otrzymała tytuł Sportowy Obiekt Roku. Nagrodę dla gminy Brwinów podczas uroczystej gali Sportowa Polska 25 października 2017 r. odebrał Sławomir Walendowski, Zastępca Burmistrza Gminy Brwinów.

Kreska
Wiadomości gminne

Burmistrz gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński zaprasza mieszkańców sołectwa Kanie na spotkanie dotyczące budowy w ich miejscowości świetlicy wiejskiej. Poruszony będzie też temat skrzyżowania DW nr 719 z ulicami Piłsudskiego i Kolejową oraz kwestia przebudowy ul. Leśnej. Spotkanie odbędzie się 6 listopada br. o godz. 18 w świetlicy GOK w Otrębusach.

Kreska
Wiadomości gminne
2017.11.02  Lider z powołania

Kapituła programu „Lider z powołania” wysoko oceniła działalność burmistrza gminy Brwinów Arkadiusza Kosińskiego jako lidera rozwoju lokalnego. Wyróżnienia zostały wręczone podczas konferencji „Od pasji do prawdziwego sukcesu”, która odbyła się w Warszawie 24 października 2017 r.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów ma szansę na otrzymanie dofinansowania na budowę dwóch torów rowerowych typu pumptrack.

Kreska
Wiadomości gminne
2017.10.24  Brwinowski Parnas

Znamy już laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Brwinowski Parnas. Nagroda główna trafiła do Patryka Kosendy.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów wyremontowała kolejne kwatery żołnierskie na brwinowskim cmentarzu, natomiast nie uda się zrobić remontu pomnika „Ściana śmierci” w parku miejskim.

Kreska
Strona 1 z 42  > >>