Aktualności
Wiadomości gminne

Z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na brwinowskim rynku odbędą się uroczystości oraz wspólne śpiewanie pieśni powstańczych. Wieczorem w parku miejskim zostanie wyświetlony film pt. „Powstanie i medycyna. Chcieliśmy żyć”.

Kreska
Wiadomości gminne

Samorząd województwa mazowieckiego wspiera strażaków ochotników. Zakup kamery termowizyjnej dla OSP Brwinów znalazł się wśród projektów, które uzyskały dofinansowanie z budżetu województwa.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów otrzymała wsparcie w wysokości 50 tys. zł w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wspierania Sołectw. Podpisanie umów między samorządem województwa a samorządami z powiatu grodziskiego i pruszkowskiego miało miejsce 10 lipca 2019 r. w Brwinowie.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów zakończyła już realizację dwóch inwestycji w Brwinowie i Kaniach, które były zadaniami rozpoczętymi w 2018 r.

Kreska
Wiadomości gminne
2019.05.06  3 Maja w Brwinowie

Obchody 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja zgromadziły na brwinowskim Rynku wielu gości i mieszkańców.

Kreska
Wiadomości gminne

W poniedziałek 1 kwietnia 2019 r. została podpisana umowa na przebudowę drogi dojazdowej do kompleksu obiektów PZLPiT „Mazowsze” w Otrębusach.

Kreska
Wiadomości gminne

Od 1 kwietnia autobus linii B7 będzie kursował w soboty między Otrębusami i Brwinowem. Autobus będzie zatrzymywał się m.in. przy ul. Pszczelińskiej, przy Urzędzie Gminy Brwinów, niedaleko tymczasowego targowiska oraz na Rynku w Brwinowie.

Kreska
Wiadomości gminne

Dzięki współpracy gminy Brwinów z Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich powstanie chodnik w rejonie Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach oraz dokumentacja przebudowy siedmiu skrzyżowań dróg wojewódzkich DW nr 719, DW nr 720 oraz DW nr 701 z drogami gminnymi.

Kreska
Wiadomości gminne

Pół roku trwało przygotowanie dokumentacji projektowej, a teraz nadszedł czas na rozpoczęcie prac w terenie. Podczas modernizacji starego targowiska handel przeniesie się na plac przy ul. Grodziskiej 18 w Brwinowie.

Kreska
Wiadomości gminne

W budżecie na 2019 r. zostały zaplanowane wydatki w łącznej kwocie ponad 159 mln złotych. Gmina Brwinów na inwestycje wyda ponad 36,6 mln zł.

Kreska
Strona 1 z 47  > >>