Aktualności
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów rozpoczyna prace przy budowie i przebudowie ścieżek rowerowych oraz ciągów pieszo-rowerowych. Zostały rozstrzygnięte pierwsze przetargi.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów otrzymała 90 tys. zł dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu pn. „Wsparcie dla przedszkoli w Brwinowie”. Kwota zostanie przeznaczone na m.in. na zajęcia dodatkowe oraz zakup pomocy dydaktycznych.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów po raz kolejny zaprasza osoby po 65 roku życia do wzięcia udziału w programie bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Szczepienia odbywać się będą w lecznicy ALFA w Brwinowie: inne ośrodki zdrowia z terenu gminy nie zdecydowały się na udział w konkursie ofert.

Kreska
Wiadomości gminne

9 września MKS Pruszków organizuje w Hali MOS pierwszą imprezę z cyklu ‘Soboty z koszykówką’. Kolejne odbędą się w innych miejscowościach powiatu pruszkowskiego – Brwinowie, Nadarzynie i Piastowie.

Kreska
Wiadomości gminne

Mieszkańcy gminy Brwinów uczcili 97. rocznicę Bitwy Warszawskiej. W programie tegorocznych obchodów były oficjalne uroczystości przed Pomnikiem Niepodległości oraz radosne świętowanie przy melodiach lat 20. i 30.

Kreska
Wiadomości gminne

W środę 2 sierpnia 2017 r. został przeprowadzony audyt w związku z udziałem Gminy Brwinów w programie Przyjazna Polska.

Kreska
Wiadomości gminne

W poniedziałek 17 lipca 2017 r. została podpisana umowa na rewaloryzację pałacu w brwinowskim parku. Koszt inwestycji to 8 386 140,00 zł.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów przedłuża do 4 sierpnia 2017 r. konsultacje społeczne na temat koncepcji modernizacji targowiska. Oprócz tradycyjnej, pisemnej formy składania uwag można się zalogować na platformę „W dialogu”, wypełnić ankietę dostępną „on line” lub na stronie internetowej gminy i wysłać ją mailowo.

Kreska
Wiadomości gminne

Trwa się naprawa szesnastu dróg gminnych w Brwinowie, Falęcinie, Kaniach, Milęcinie i Otrębusach. Gmina Brwinów już planuje przetarg dotyczący kolejnych siedmiu.

 

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów przymierza się do modernizacji targowiska. Oprócz spotkania
i tradycyjnych konsultacji zostaną przy okazji wypróbowane możliwości internetowej platformy „W dialogu”. Ten pilotażowy projekt prowadzi w Brwinowie Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Kreska
Strona 1 z 41  > >>