Aktualności
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów zamierza rozpocząć w tym roku kolejną inwestycję z myślą
o miłośnikach dwóch kółek. Budowa torów easy i mini pumptrack uzyskała dotację z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Kreska
Wiadomości gminne
2018.05.20  Współpraca trwa

W kwietniu 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów – poprawa spójności obszaru Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów poprzez współpracę w zakresie polityki społecznej, kształtowania przestrzeni publicznej, gospodarki wodnej i komunikacji”, który gmina Brwinów, miasto Milanówek i miasto Podkowa Leśna zrealizowały ze wsparciem 50 partnerów.  Minął ponad rok, a wiele przykładów świadczy
o trwającym oddziaływaniu projektu.

Kreska
Wiadomości gminne

Z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbyły się uroczystości w Brwinowie.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów zgodnie z obowiązkiem ustawowym finansuje dowożenie uczniów niepełnosprawnych do ośrodków szkolno-wychowawczych oraz do szkół specjalnych. Tylko w 2018 r. w budżecie zostało zarezerwowane na ten cel blisko pół miliona zł.

Kreska
Wiadomości gminne

Park – zielone serce miasta zmienia się na lepsze z każdą nową inwestycją, a kolejna dotacja w wysokości ponad 2,1 mln zł sfinansuje prace, które będą realizowane w latach 2018-2021.

Kreska
Wiadomości gminne

Trwa budowa ścieżek rowerowych w ramach projektu „Rozwój systemu dróg rowerowych w Gminie Brwinów”.

Kreska
Wiadomości gminne

Bardzo dobra wiadomość dla kierowców, którzy mieli problemy z parkowaniem w centrum Brwinowa, po południowej stronie torów – wkrótce z parkingu „Parkuj i Jedź” będą mogli bezpłatnie korzystać wszyscy chętni.

Kreska
Wiadomości gminne

Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie organizuje konferencje i warsztaty pod hasłem „Nowoczesne kierunki rozwoju edukacji i aktywności fizycznej”. 17 marca tematem przewodnim będzie koszykówka, a 14 kwietnia – badminton.

Kreska
Wiadomości gminne

Gmina Brwinów pozyskała dotację w wysokości 9 tys. zł na zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjnej dla uczniów w ramach projektu „Trzymaj się prosto”. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się już w marcu.

Kreska
Wiadomości gminne

Ponad 50 tys. zł to środki, które gmina Brwinów pozyskała na zakup nowości wydawniczych do bibliotek szkolnych w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

Kreska
Strona 1 z 44  > >>