Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Koziołki w Kaniach

Położenie:

ul. Piłsudskiego 28, Kanie
05-805 Otrębusy
tel. 515 275 420
www.przedszkolekoziolki.pl
kbrzeska@przedszkolekoziolki.pl

Kierownik: Katarzyna Brzeska

Przedszkole i żłobek są otwarte w godzinach od 08:00 do 16:00.
Zapraszamy dzieci poniżej 3 r.ż.

„Dzisiejszy człowiek, który żyje miłością i pięknem, to dziecko, które wczoraj żyło radością”

Koziołki to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach,  z przekonania, że zasługują na opiekę na najwyższym poziomie, gdzie w radosnej atmosferze pełnej ciepła i szacunku spędzą bezpiecznie czas pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów.

Drodzy rodzice, zapraszamy Wasze dzieci do Żłobka i Przedszkola „Koziołki” w Kaniach położonego w bardzo dogodnej odległości od stacji kolejki WKD Kanie Helenowskie (ok. 400 m), a jednocześnie blisko trasy Grodzisk Mazowiecki – Warszawa.

Już wkrótce oddamy do dyspozycji Waszych Pociech nowy budynek, od początku zaprojektowany na potrzeby przedszkola. Dzieci będą miały tu do dyspozycji 4 przestronne, nowocześnie urządzone sale (każda z łazienką), jadalnię i plac zabaw. Placówka dysponuje własną kuchnią, w której doświadczone Panie Kucharki zadbają o najbardziej wybredne podniebienia.

Z przyjemnością informujemy, że w naszej placówce realizowany będzie Projekt Żłobek Koziołki nr POKL.01.05.00-00-274/12, który otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Galeria: