Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2013.03.20 

Koncert Atmosferyczny

W ramach programu „Literacko” zapraszamy na poetycki Koncert Atmosferyczny Milanowskiej Artystki Małgorzaty Wałaszek wraz z zespołem. Odbędzie się 23 marca o godz.18:00 w Teatrze Letniego Milanowskiego Centrum Kultury, ul. Kościelna 3. Wstęp płatny 10 PLN bezpośrednio przed koncertem.

Koncert Atmosferyczny to oryginalna propozycja autorska wokalistki Małgorzaty Wałaszek. Czerpiąc inspiracje z natury, autorka tekstów i muzyki, opowiada o rzeczach ważnych, procesie twórczym, wrażeniach i stanach ducha zmiennych jak rzeczywistość dookoła.

Wokalistce towarzyszy zespół złożony z wyśmienitych muzyków, a aranżacje piosenek mają charakter jazzujący. Małgorzata Wałaszek to zawodowy muzyk, wokalistka i autorka zarówno tekstów jak i muzyki tworzącej Koncert Atmosferyczny.

Zespół tworzą:

  • Andrzej Frołow - piano
  • Michał Bramorski - gitara basowa/kontrabas
  • Wojtek Piszczorowicz – perkusja

Do sukcesów grupy można zaliczyć koncerty, które odbyły się na terenie Warszawy (Kino ADA -DK Włochy, Podziemia Kamedulskie, Klubokawiarnia "Mam Ochotę", klub ,,Sen Pszczoły", Galeria Freta, Centrum Promocji Kultury Praga-Południe, Absurd 228).

Entuzjastyczne reakcje publiczności przynaglają do podejmowania dalszych działań i rozwijania projektu - już wkrótce zostanie udostępniona strona internetowa.


Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót