Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2013.04.09 

Spotkanie przy grach planszowych i bezpłatny pokaz filmu

Po zimie czas na wiosnę!!!! Zapraszamy na pierwsze wiosenne spotkanie przy grach. Zagramy m.in. w: Dixit, Fasolki, Set,  Time's Up, Dobble, Qwirkle, Carcassonne oraz  Kolejkę. Spotykamy się 13 kwietnia (sobota), zaczynamy od godz. 18. Natomiast 27 kwietnia o godz. 18.00 bezpłatny pokaz filmu „Cichy chaos”.

Zachęcamy do przyniesienia własnych gier!!!! Oczywiście wstęp na spotkanie jest bezpłatny. W lokalu jest też kącik dla dzieci!!!  Jeżeli dla kogoś za wcześnie może dołączyć do nas później. Zapach Szczęścia, Pruszków ul. Ołówkowa 1d (tuż przy stacji PKP Pruszków), www.facebook.com/ZapachSzczescia

Partnerzy:

  • Pruszkowski Klub Filmowy

 

„Cichy chaos”

27  kwietnia(sobota) o godz. 18.00 - Bezpłatny pokaz filmu, reż.  Antonio Luigi Grimaldi, melodramat (2008) – Wilka Brytania Włochy Pietro, ratuje przed utonięciem kobietę. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jego żona umarła. Zostaje jedynym opiekunem 10-letniej córeczki. Mężczyzna musi przystosować się nowej sytuacji Wycofuje się z szaleńczego pędu, zaczyna szukać siebie, a przede wszystkim całe dnie spędza w parku obok szkoły córki. Tu na nowo rodzi się jego świat. (filmweb.pl)
Podczas pokazu Akademia Elfik zapewnia bezpłatną opiekę nad dziećmi od 4 lat. Przed pokazem kawiarnia Zapach Szczęścia zaserwuje nam pyszny poczęstunek. Nagłośnienie podczas seansu zapewni kawiarnia Vintage.
Pokaz odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk” w Pruszkowie, ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót