Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2013.04.24 

Gala wręczenia Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury

Zapraszamy na galę wręczenia Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury, która odbędzie się 16 maja o godz. 19.00.

Podczas wieczoru wystąpią „najlepsi z najlepszych” - artyści i twórcy z teatrów muzycznych w całej Polsce. Już po raz siódmy zapraszamy na WIELKĄ GALĘ KIEPUROWSKĄ i uroczyste wręczenie TEATRALNYCH NAGRÓD MUZYCZNYCH im. Jana Kiepury.
Podczas wieczoru wystąpią „najlepsi z najlepszych” - artyści i twórcy z teatrów muzycznych w całej Polsce. Usłyszymy więc nagrodzonych kiepurowskimi statuetkami śpiewaków i śpiewaczki oraz zobaczymy najzdolniejszych polskich tancerzy. Oprawę muzyczną zapewni Orkiestra Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury pod batutą Jacka Bonieckiego. Całość poprowadzi, ja zawsze dowcipnie i ze swadą, wybitny tenor o międzynarodowej sławie WIESŁAW OCHMAN.
Gościem specjalnym wieczoru będzie Pani KRYSTYNA MAZURÓWNA, która otrzyma w tym roku Teatralną Nagrodę Muzyczną za całokształt pracy artystycznej.
Bilety do nabycia w kasie Matecznika Mazowsze w Otrębusach, ul. Świerkowa 2 - tel. (22) 208-82-00 (Kasa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00).
W kasach Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury - tel. (22) 896 00 10, tel. (22) 243 27 37 lub na naszej stronie internetowej.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót