Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2009.07.07 

Wakacyjny Szlak na Piątkę z Plusem już otwarty

W dniu 5 lipca 2009 r. odbyła się pierwsza z pięciu planowanych wycieczek w ramach Szlaku Muzealnego na Piątkę z Plusem. Zapraszamy Państwa na kolejne objazdy, które odbędą się 19 lipca oraz 2, 16 , 30 sierpnia 2009 r.

Szlak został zainicjowany przez Gminę Brwinów, która do współpracy zaprosiła Miasto Podkowa Leśna. Stał się on wspólnym przedsięwzięciem ludzi z niezwykłych miejsc, które znajdują się na terenie Gminy Brwinów oraz terenie Podkowy Leśnej. Zaproponowano turystom najciekawsze i najbardziej magiczne miejsca, które zwiedzili oni jednego dnia, docierając do nich zabytkowym londyńskim autobusem.

Na miejsce zbiórki pod OSP w Brwinowie przybyło około 140 osób. Okazało się, że poza mieszkańcami naszej gminy są również turyści z Warszawy, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, a także dwie osoby z Ukrainy.

Długa i bardzo aktywna wycieczka spodobała się jej uczestnikom, którzy zachwycali się muzeami które zobaczyli, ich doborem oraz atmosferą wycieczki. Na zakończenie objazdu rozległy się w autobusie gromkie brawa. Szlak Muzealny na Piątkę z Plusem okazał się tak naprawdę szlakiem na szóstkę!

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zaprosić Państwa na kolejne objazdy, które odbędą się 19 lipca oraz 2, 16 , 30 sierpnia 2009 r.

Galeria:

Wakacyjny Szlak na Piątkę z Plusem

Powrót

 

źródło:www.brwinow.pl

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót