Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2013.07.19 

PKF- ELFIK

Społeczne Stowarzyszenie ”Forum Pruszków”, Akademia Elfik oraz Hotel ComfortBiznes zapraszają na bezpłatny, poranek filmowy dla dzieci ("Mustang z dzikiej krainy"), który odbędzie się 28 lipca oraz na letnie warsztaty teatralne.

Mustang z Dzikiej Doliny

Spirit to nieujarzmiony mustang przemierzający prerie Dzikiego Zachodu. Napotykając na swojej drodze po raz pierwszy człowieka, Spirit buntuje się przeciwko zniewoleniu, co nie staje jednak na drodze jego przyjaźni z młodym Indianinem. Niezłomny rumak znajduje również szczęście w postaci pani swego serca. Wspaniała przygoda, piękna muzyka.
Film nominowany w 2003 roku do Oscara  w kategorii najlepszy film animowany oraz do Złotego Globu w kategorii najlepsza piosenka.P
Reżyseria:  Lorna Cook, Kelly Asbury
Czas trwania: 90 min. Rok produkcji 2002.
Film animowany, kategoria wiekowa b.o.
Zapraszamy 28 lipca (niedziela) o godz. 11.30, Hotel ComfortBiznes  w Pruszkowie, ul. Bolesława Prusa 1 (przy Zniczu).
Dla każdego dziecka Hotel ComfortBiznes przygotuje koktajl ze świeżych owoców.
Po seansie Hotel ComfortBiznes zaprasza na specjalne menu dla dzieci już od 5 zł.

ZRÓBMY SOBIE TEATR

Zapraszamy młodzież w wieku 15-19 lat do udziału w letnich warsztatach teatralnych. W ciągu pięciu intensywnych dni warsztatowych spróbujemy odkryć czym właściwie jest teatr. Sprawdzimy czy da się opowiedzieć historię za pomocą prostego gestu, jednego słowa oraz jakie znaczenie w teatrze ma światło, dźwięk i cisza. Wykreujemy sytuacje teatralne zarówno na scenie, jak też w otwartej przestrzeni miejskiej. Zbudujemy proste etiudy.  Warsztaty poprowadzi absolwentka wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej Akademii Teatralnej.
Termin: 29.07 – 02.08; praca warsztatowa ok. 3-4 godziny dziennie. Spotkania będą odbywały się w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Hubala.
UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY!
Liczba miejsc ograniczona!
Pytania i zgłoszenia proszę kierować na adres: forumpruszkow@gmail.com

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót