Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2014.05.12 

„Pan Tenorek w krainie bajek” muzyczno – multimedialne widowisko dla dzieci

Niezwykła muzyczno-filmowa podróż dla "małych i dużych" do świata bohaterów polskiej animacji. Już 25 maja 2014r. o godz. 15.15 w sali koncertowo-widowiskowej "Matecznika Mazowsze".

Zapraszamy na wyjątkowe widowisko, w które zabierze nas znakomity artysta estradowy, interpretator piosenek charakterystycznych, Jacek Wójcicki, znany dzieciom jako przebojowy "Pan Tenorek". Tajemnicza, teatralna postać (aktor teatru dla dzieci) przedstawi tajniki, zagadki i ciekawostki dotyczące bohaterów polskiej animacji, a to wszystko w towarzystwie dziecięcego zespołu tanecznego "Funky Dance" oraz orkiestry kameralnej pod dyrekcją Tomasza Chmiela.

"Pan Tenorek w krainie bajek" to niezwykłe połączenie granej na żywo muzyki ze specjalnie przygotowanymi animacjami wizualnymi. To powrót do lat, kiedy na ekranach telewizorów bawiły nas przeurocze rysunkowe postacie, między innymi "Bolek i Lolek", "Miś Uszatek", "Reksio" czy "Baltazar Gąbka", a wartości takie jak dobro, szlachetność odwagę i miłość pozostają od lat niezmienne, kształtują i wychowują pokolenia.

W programie usłyszymy bajkowe przeboje z repertuaru "Pana Tenorka". Wybierzemy się w podróż dookoła świata z Bolkiem i Lolkiem, podążymy śladami Baltazara Gąbki i Szpiega z Krainy Deszczowców. Swoją niezwykłą moc zademonstruje "Zaczarowany ołówek". Zajrzymy do Reksia i Misia Uszatka oraz przedstawimy nowych bohaterów "Parauszka" i jego przyjaciół! "Pan Tenorek w krainie bajek", to widowisko które z pewności przyniesie uśmiech na każdej, nie tylko dziecięcej twarzy!

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót