Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2014.09.08 

GRAwitacja – coś dla ciała i umysłu!

Tego jeszcze nie było w powiecie pruszkowskim. „GRAwitacja – Ciało i Umysł”  to Mistrzostwa Sportu i Gier Planszowych, podczas których możecie sprawdzić nie tylko siłę swoich mięśni, ale również umysłu!

Jesteście dobrzy w konkurencjach sportowych? Chcielibyście sprawdzić się w rzucie oszczepem, toporkiem lub łucznictwie? A może spostrzegawczość, refleks i siła umysłu to Wasza mocna strona? Podczas Grawitacji będziecie mogli sprawdzić się we wszystkich tych dziedzinach, a dzięki pracy zespołowej czekają na Was wspaniałe nagrody!

Jak wziąć udział? Wystarczy, że zbierzecie 3-osobową drużynę i zarejestrujecie ją na naszej stronie internetowej www.grawitacja.brwikon.pl lub na miejscu w dniu imprezy. Nie ma ograniczeń wiekowych. Grupy mogą być wielopokoleniowe, rodzinne, przyjacielskie. Serdecznie zapraszamy również przedstawicieli szkół całego powiatu pruszkowskiego. Impreza podzielona będzie na dwa bloki: sportowy i umysłowy. Podczas bloku sportowego zmierzycie się w nietypowych konkurencjach przygotowanych przez Mazowiecką Drużynę Wojów Weles, a blok umysłowy poprowadzi  Klub Fantastyki w Brwinowie, który szykuje dla Was turnieje gier planszowych i karcianych.

Gościem specjalnym Grawitacji będzie Kajetan Broniewski, polski wioślarz, który na swoim koncie ma m.in. brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie. Dzięki niemu poczujecie się jak prawdziwi sportowcy. Nasz Olimpijczyk przygotował dla Was m.in. symulatory wioślarstwa czy quiz sportowy.

Zainteresowani? W takim razie zapraszamy 20 września do Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, przy ulicy Gomulińskiego 4 w Pruszkowie. Już od godziny 9:00 będziecie mogli zarejestrować swoje drużyny, a od godziny 10:00 zaczynamy konkurencje, które potrwają aż do 18:00. Impreza jest bezpłatna.

Głównym organizatorem Grawitacji jest Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Nr 1 w Brwinowie, a jej głównym sponsorem Starostwo Powiatu Pruszkowskiego.

Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.grawitacja.brwikon.pl i na Facebooku pod hasłem „Grawitacja Pruszków”.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót