Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2014.11.19 

Po wiedzę do biblioteki

Okazuje się, że w bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale też skorzystać z wielu ciekawych propozycji edukacyjnych. Biblioteki w gminie Brwinów wychodzą do swoich czytelników z atrakcyjną ofertą zajęć: młodsi mogą uczyć się angielskiego i matematyki, a seniorzy wziąć udział w kursach komputerowych.

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Brwinowie Grażyna Nowocień zaprasza na kursy tematyczne. Uczniowie mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu matematyki i języka angielskiego. MegaMatma to bezpłatny kurs dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceum oraz studentów. Potrwa do marca przyszłego roku. Młodsze dzieci w wieku 6-12 mogą do końca października 2015 r. skorzystać w bibliotekach z bezpłatnych kursów FunEnglish. W listopadzie rozpoczęły się również zajęcia z obsługi komputera dla osób 50+ w ramach programu przeciwko e-wykluczeniu. Kurs potrwa do 19 grudnia. Trwają też zapisy na przyszły rok. Szczegóły i zapisy w bibliotekach na terenie gminy Brwinów.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót