Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2009.10.14 

"Silk Jazz Cafe" w Milanowskim Centrum Kultury.

Milanowskie Centrum Kultury, Kawiarenka "U Artystek" i Galeria "Jedwabny Zakątek" zapraszają na "Silk Jazz Cafe". 15 października (czwartek) godz. 20.00 muzycznym gościem będzie Bogdan Hołownia. Bilety w cenie 20zł. gwarantują dowolny napój w prezencie oraz wspaniale spędzony wieczór. Rezerwacja biletów w kawiarni "u Artystek", Milanówek, ul. Warszawska 36, tel. 603 861 787.

To kolejne spotkanie z muzyką na żywo, tym razem w jazzowe klimaty wprowadzi nas Bogdan Hołownia. Jazz, który wykonuje, określa się mianem "mainstream", czyli główny nurt. Na swej muzycznej drodze Bogdan Hołownia szczególnie cenił sobie muzyczne spotkania z Mistrzami, a szczególnie Billem Evansem i Kenny Barronem, Rayem Santisim, Jerzym Wasowskim, Janem Ptaszynem Wróblewskim. Oprócz świetnej muzyki, artysta podczas swoich występów bardzo ciekawie opowiada i nawiązuje świetny kontakt z publicznością.

Serdecznie zapraszamy!

Redakcja Portalu

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót