Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2016.06.09 

Festyn rodzinny w Otrębusach

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek im. Edmunda Bojanowskiego zaprasza dzieci wraz z rodzicami do niezapomnianej zabawy podczas Festynu Rodzinnego. Festyn odbędzie się 12 czerwca w godzinach 13:30 - 17:30, ul. Sadowa 14, 05-805 Otrębusy Parafia N.M.P. Matki Kościoła.

Dla pociech zaplanowaliśmy liczne atrakcje m.in. zabawy z Animatorkami, gry i zabawy sportowe, kreatywne i edukacyjne kąciki, przejażdżkę kucykiem, pokazy eksperymentów, puszystą watę cukrowa, skręcanie balonów, malowanie buziek, pokaz straży pożarnej, konkursy i loterię z nagrodami oraz mnóstwo świetnej zabawy i uśmiechu! Podczas festynu odbędzie się również licytacja obrazów znakomitych malarzy, wartościowego sprzętu AGD, roweru, pakietów do SPA i wielu innych cennych nagród!

Wszystkich, którzy zgłodnieją po licznych atrakcjach, zapraszamy na poczęstunek: przepyszne ciasta przygotowane przez mamy naszych przedszkolaków, dania z grilla, słodkie gofry i naleśniki! Nie zabraknie różnych atrakcji i dobrej zabawy! Będzie kolorowo i radośnie! Impreza wspierana przez Ośrodek Kultury Ok Brwinów w ramach Festiwalu Otwartych Ogrodów.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót