Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2016.07.19 

Midisaż wystawy fotografii Arkadiusza R. Janczaka "Made in Japan" w Grodzisku Mazowieckim

Przestrzeń Kulturze Przyjazna "Poczekalnia" zaprasza na midisaż wystawy fotografii Arkadiusza R. Janczaka "Made in Japan", który odbędzie się 24 lipca 2016 r. o godz. 17 w "Poczekalni" na Dworcu Kolejowym w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 1 Maja 4.

Wystawa potrwa od 29.06 do 28.07.2016 r.

 

Arkadiusz R. Janczak

Z zamiłowania podróżnik, fotograf, grafik. Z wykształcenia architekt krajobrazu. Baczny obserwator zmian w przestrzeni na różnych kontynentach. Twórca, inicjator, pomysłodawca.

Łączy biznes z kulturą i sztuką.

Autor wystawy "Otwarte serce" pod patronatem  Narodowego Centrum Kultury w Warszawskiej  Kordegardzie.

Autor wystawy "made in Japan" na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie pod patronatem Portu Lotniczego, Polskich Linii Lotniczych LOT oraz FujiFilm Europe oddział w Polsce.

Wystawa "made in Japan" w Grodzisku prezentuje zdjęcia, które

zostały zrealizowane podczas podróży do Japonii. Każdy z nas inaczej ją postrzega, inaczej ją odbiera, inaczej ją interpretuje.

Kraj jakże odmienny i kontrastowy. Zdjęcia nie oddają złożoności i specyfiki tego kraju. Są jedynie zachętą i inspiracją do podróży do miejsc, które wielu mogą oczarować i zaskoczyć.

 

 

Galeria:

Midisaż wystawy fotografii Arkadiusza R. Janczaka "Made In Japan"

Powrót

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót