Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2009.12.17 

Promocja książki Gustawa Holoubka "Wspomnienia z niepamięci"

Zapraszamy na prowadzoną przez Magdalenę Zawadzką promocję książki Gustawa Holoubka "Wspomnienia z niepamięci". Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 grudnia 2009 r. o godzinie 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Podkowie Leśnej (ul. Błońska 50).

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Podkowie Leśnej, Wydawnictwo Marginesy oraz Uniwersytet Otwarty Pokolenia zapraszają na wieczór promocyjny z okazji edycji książki Gustawa Holoubka „Wspomnienia z niepamięci”.

O książce mówić będzie Pani Magdalena Zawadzka. Spotkanie rozpocznie inscenizacja „Opowieści Profesora Tutki” w oparciu o teksty Jerzego Szaniawskiego, w której wystąpią Krzysztof Cichowski, Andrzej Glegolski, Zbigniew Jachimski, Stefan Molęda, Andrzej Tyszka i Danuta Jocz. Solo na wiolonczeli gościnnie wykona Nadia Bojadżijew.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 grudnia 2009 r. o godzinie 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Podkowie Leśnej (ul. Błońska 50).

Więcej informacji na www.mbp-podkowalesna.pl

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót