Aktualności
Wiadomości gminne

Kategoria: Wiadomości gminne

2016.10.09 

Zaprojektuj Brwinowską Kartę Mieszkańca

Został ogłoszony konkurs na projekt graficzny Brwinowskiej Karty Mieszkańca. Prace można składać do 21 października 2016 r.

Brwinowska Karta Mieszkańca ma podkreślać „lokalny patriotyzm”. Posiadacze karty będą mogli korzystać z ulg i rabatów, oferowanych przez gminę Brwinów oraz przedsiębiorców, którzy zdecydują się przyłączyć do programu. Kartę Mieszkańca będą mogły otrzymać osoby, które w zeznaniu podatkowym PIT deklarują, że ich miejscem zamieszkania jest gmina Brwinów, oraz członkowie ich rodzin. Szczegółowe warunki określi regulamin Brwinowskiej Karty Mieszkańca.

Mieszkańcy mogą pomóc we wprowadzaniu karty, uczestnicząc w przygotowaniu oraz wyborze jej projektu. Został ogłoszony konkurs na projekt graficzny, w którym mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy gminy Brwinów oraz firmy mające siedzibę na jej terenie. Wygląd karty powinien oddawać charakter gminy – tak jak widzą ją mieszkańcy – być czytelny w odbiorze i wywoływać pozytywne skojarzenia. Przy ocenie prac będzie brana pod uwagę również estetyka i kompozycja projektu.

Po dokonaniu wstępnej selekcji przez komisję konkursową w I etapie ostateczną decyzję o wyborze projektu podejmą mieszkańcy. Prace będą oceniane anonimowo.

Zachęcamy do udziału w konkursie – to doskonała okazja do zaprezentowania swoich zdolności artystycznych. Konkurs nie narzuca wybranej techniki, dając pole do wyrażenia własnej inwencji twórczej.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót