Aktualności
Ogłoszenia

Kategoria: Ogłoszenia

2016.10.07 

KOMUNIKAT WKD

W SPRAWIE ORGANIZACJI RUCHU NA LINII WKD, W DNIACH 08-09.10.2016 (SOBOTA-NIEDZIELA)

W związku z modernizacją toru nr 1 na szlaku Komorów – Podkowa Leśna Główna, obejmującą prace w torowe w obrębie stacji „Podkowa Leśna Główna” Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w dniach 08-09.10.2016 (sobota-niedziela) na linii WKD będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu pociągów oraz zastępczej komunikacji autobusowej – względem etapu 2 prac zawierającego się w okresie od 01.10.2016 do 15.10.2016.

Szczegóły organizacji ruchu w wymienionych dniach są następujące:

  1. Pociągi WKD kursują w bezpośrednich relacjach pomiędzy stacjami „Warszawa Śródmieście WKD” i „Grodzisk Mazowiecki Radońska” oraz z powrotem z częstotliwością co 72 min.
  2. Częstotliwość kursowania pociągów co 72 min. dotyczy wszystkich przystanków zlokalizowanych na odcinku Grodzisk Mazowiecki Radońska – Komorów. Na odcinku Komorów – Warszawa Śródmieście WKD kursują dodatkowe pociągi, zapewniające częstotliwość co 30-42 min.
  3. Na stacji „Podkowa Leśna Główna” nie obowiązuje przesiadanie się pomiędzy pociągami.
  4. Pociągi WKD przejeżdżają przez stację „Podkowa Leśna Główna” w obydwu kierunkach wyłącznie po torze nr 2 (tor prawy w kierunku Warszawy). Odprawa podróżnych jest prowadzona wyłącznie z peronu nr 1 (peron zlokalizowany przy budynku stacyjnym). Peron nr 2 jest nieczynny.
  5. Podróżni odbywający przejazd do/z Milanówka korzystają z linii zastępczej komunikacji autobusowej w relacji Podkowa Leśna Główna – Milanówek Grudów na dotychczasowych zasadach. Obowiązuje punkt przesiadkowy na stacji „Podkowa Leśna Główna”.

 

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. serdecznie przeprasza za wszelkie utrudnienia w podróżowaniu związane z prowadzonymi pracami modernizacyjny

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót