Aktualności
Ogólne

Kategoria: Ogólne

2016.12.22 

Koncert Jasełkowy 2016 Przedszkole i Żłobek Tuptuś

Jak co roku grudzień w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Tuptuś jest niezwykle intensywnym miesiącem, obfitującym w wiele ciekawych wydarzeń.

1 grudnia przedszkole odwiedziła firma fotograficzna, która robiła dzieciom sesje świąteczną a pamiątką dodatkową była bombka ze zdjęciem przedszkolaka. Ważnym dniem z życia przedszkola były Mikołajki 6 grudnia, podczas których dzieci własnoręcznie przygotowały prezenty dla swoich rówieśników. Upominki zostały wręczone przez ciocię Mikołajkę . 8 grudnia dzieci wraz z opiekunami robiły cotton balls, gdzie miały okazję poznać technikę robienia bombek z kordonka.

Najważniejszym wydarzeniem grudniowym były jednak Jasełka, które odbyły się 16 grudnia w ZS nr.1 w Brwinowie pod tytułem „Śpiewajmy razem”. W tym roku przedszkolaki i dzieci ze świetlicy szkolnej przebrane w gospelowe stroje przygotowały szereg piosenek świątecznych i kolęd, które wykonały razem z profesjonalnym zespołem na żywo. Po uroczystości dzieci odwiedził święty Mikołaj, który rozdał im prezenty, dzięki czemu każde dziecko zostało uwiecznione na zdjęciu z Mikołajem. Koncert podobał się bardzo rodzicom i gościom zaproszonym a uwieczniała go telewizja kablowa.

Wesołych Świąt życzy

Dyrekcja wraz z Kadrą i dziećmi z Przedszkola i Żłobka Tuptuś

 Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót