Aktualności
Ogólne

Kategoria: Ogólne

2017.02.16 

Prośba o przekazanie 1% podatku dla Kubusia.

Tradycyjnie już zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na leczenie naszego synka. Kubuś rośnie, ciagle robi ogromne postępy (świetnie sie komunikuje, coraz więcej mówi, czyta i liczy, jest otwarty na świat), ale nadal potrzebuje wsparcia: dalszego leczenia, terapii, stosowania specjalnej diety itp. Nadal ma autyzm...

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym, zwracamy się do wszystkich znajomych, przyjaciół oraz życzliwych nam osób wspierających nas na kubusiowych aukcjach na Allegro, o pomoc w walce z tą chorobą.

 

Prosimy więc o przekazanie 1% podatku.

Kubuś ma swoje subkonto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” (wpisanej oczywiście na listę organizacji pożytku publicznego). Wszelkie środki zgromadzone na tym koncie zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Kubusia.

 

Przekazanie 1% podatku na rzecz Kubusia jest bardzo proste i NIC NIE KOSZTUJE poza wpisaniem w formularzu PIT-rocznym:

-nr KRS fundacji:       0000037904;

- oraz w pozycji „cel szczegółowy 1%”: 4928 Skrzecz Jakub Feliks

 

W zał. przesyłam APEL w pdf ze wzorem PIT-37 (taki apel w sprawie 1% podatku), żeby łatwiej było wypełnić PIT. Ten załącznik można też przesłać dalej (do znajomych, rodziny itp.), jeżeli moglibyśmy prosić oczywiście. Każda złotówka się liczy.Nawet nieduże przelewy mają ogromne znaczenie, siła w ilości osób wrażliwych na potrzeby Kubusia.

Zachęcam także do udziału w aukcjach charytatywnych dla Kubusia: http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=294, na portalu www.charytatywni.allegro.pl (aukcje są widoczne wśród normalnych aukcji na allegro). Większościom zdjęć naszych aukcji towarzyszy serduszko z napisem KUBA.

 

Jak co roku na znajdziecie aukcje umożliwiające rozliczenie PIT rocznego. Jeśli chcesz mieć problem z głowy - zapraszam. Podaję link do przykładowej aukcji: http://charytatywni.allegro.pl/rozliczenie-roczne-pit-37-36-36l-28-i-38-i4271863.

 

 

Zapraszam wszystkich do przyłączenia się do znajomych Kubusia na facebooku: http://www.facebook.com/profile.php?id=100003563051184.

 

Więcej o Kubusiu, jego zdjęcia, postępy oraz informacje na temat przekazania 1% podatku można oczywiście znaleźć na stronie Kubusia: www.kuba.skrzecz.pl. a także na profilu Kubusia na facebooku.

Jeśli nie możecie nam pomóc w ten sposób, a macie jakiś pomysł w temacie J lub możecie przekazać naszą prośbę do swoich znajomych (ze swoim krótkim komentarzem), rodziny itp. to będziemy wdzięczni. Każda pomoc się przyda. Z góry bardzo dziękujemy.

pozdr

Ania "Skrzypcia" i Czarek "Czesiu" Skrzecz

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót