Aktualności
Wiadomości gminne

Kategoria: Wiadomości gminne

2017.03.23 

Gmina Brwinów wśród liderów lokalnego rozwoju

Gmina Brwinów znalazła się wśród wyróżnionych w Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego w 2016 roku.

 

Podczas konferencji w Mateczniku Mazowsze, która odbyła się 15 marca 2017 r., Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego wręczył dyplomy wyróżniającym się jednostkom samorządu terytorialnego. Dyplom dla gminy Brwinów za zajęcie X miejsca w Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego w 2016 roku w kategorii Gmina miejsko-wiejska w województwie mazowieckim, odebrał Arkadiusz Kosiński, Burmistrz Gminy Brwinów.

Na organizowanej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konferencji spotkali się przedstawiciele samorządów, środowisk naukowych oraz parlamentarzyści. Na spotkaniu zostały omówione zadania samorządów lokalnych w świetle celów „Strategii rozwoju województwa mazowieckiego do 2030 r.”, ocena rozwoju Mazowsza, a także najlepsze praktyki w zakresie zarządzania gminą.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót