Aktualności
Ogólne

Kategoria: Ogólne

2017.05.01 

Fiacik z Brwinowa

Fiat 126 p, którego właścicielem jest Urząd Gminy Brwinów, zostanie zlicytowany, a pieniądze będą przekazane na szczytny cel. Tematem zainteresowały się ogólnopolskie media. Burmistrz w „maluchu” pojawił w Teleexpresie i TVP Info.

O „maluchach” ostatnio zrobiło się głośno. Najpierw Tom Hanks - amerykański aktor, dwukrotny zdobywca Oscara, opublikował zdjęcie z maluchem i popisał je: "Jestem podekscytowany moim nowym samochodem!". Temat „malucha” pojawił się teraz w Brwinowie. Urząd Gminy Brwinów jest właścicielem zielonego Fiata 126 p model

Maluch ELX o poj. 652 cm3. Samochód jest sprawny i ma ważne badanie techniczne do 15 grudnia 2017 r. Na razie z pojazdu korzysta okazjonalnie burmistrz Arkadiusz Kosiński. Podczas ostatniej wizyty marszałka Adama Struzika w Brwinowie Fiacik służył jako “pojazd służbowy”. Podróż marszałka po Brwinowie przebiegła bez zakłóceń. Fiacik okazał się niezawodny.

Gdy zostanie ustalony termin licytacji, będziemy o tym informować.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót