Aktualności
Ogłoszenia

Kategoria: Ogłoszenia

2017.06.12 

Konkurs 90 drzew na 90-lecie Letniska Brwinów

Burmistrz Gminy Brwinów zaprasza do udziału w konkursie na najciekawsze zdjęcie drzewa lub krótki wierszyk o drzewach. Nagrodami będą sadzonki drzew o wysokości ok. 1,2-1,5 m, które mieszkańcy będą mogli zasadzić na swoich działkach.

Konkurs przypomina utworzenie w 1927 r. Letniska Brwinów, które zostało wyodrębnione z mającej swoją siedzibę w Brwinowie gminy Helenów. 90-lecie zostanie upamiętnione przez zasadzenie 90 drzew, do których załączone zostaną odpowiednie certyfikaty.

Dzisiejsza gmina Brwinów znajduje się w zielonej krainie miast-ogrodów. W otoczeniu willi można podziwiać piękny starodrzew. Do tych tradycji nawiązuje konkurs skierowany do mieszkańców gminy Brwinów, którzy wyrażą chęć zasadzenia drzewa na swojej nieruchomości (do wyboru dąb, lipa, brzoza, buk).

Konkurs trwa od 1 do 30 czerwca 2017 r. i polega na przesłaniu na adres zielen@brwinow.pl zdjęcia drzewa lub krótkiego wiersza o tematyce drzewa lub drzew. Uczestnicy niepełnoletni mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów. Zgłoszenie do konkursu należy składać na formularzu, który jest załącznikiem do regulaminu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.konkurs.brwinow.pl.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót