Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności
Ogłoszenia

Kategoria: Ogłoszenia

2017.06.14 

Konkurs na największy owoc i warzywo

Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Brwinów zachęca mieszkańców gminy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu na największy owoc i warzywo.

Wszyscy, którzy hodują owoce i warzywa w przydomowych ogródkach lub na działkach mogą wziąć udział w szóstej edycji konkursu na największy owoc i największe warzywo wyhodowane przez okres letni w gminie Brwinów. Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa czeka do 8 października 2017 r. na zgłoszenia okazów najdorodniejszych pod względem wielkości, ciężaru i objętości.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszenia i załączyć do niej zdjęcie wyhodowanego owocu lub warzywa wraz z krótkim opisem hodowli. Warunkiem udziału w konkursie jest również okazanie komisji konkursowej dorodnego plonu w miejscu jego wyhodowania. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe w dwóch kategoriach: najbardziej dorodny owoc i najbardziej dorodne warzywo.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót