Aktualności
Wiadomości gminne

Kategoria: Wiadomości gminne

2017.07.25 

Konsultacje na temat targowiska przedłużone

Gmina Brwinów przedłuża do 4 sierpnia 2017 r. konsultacje społeczne na temat koncepcji modernizacji targowiska. Oprócz tradycyjnej, pisemnej formy składania uwag można się zalogować na platformę „W dialogu”, wypełnić ankietę dostępną „on line” lub na stronie internetowej gminy i wysłać ją mailowo.

Wstępna koncepcja zagospodarowania została już zaprezentowana bezpośrednim sąsiadom tego terenu, którzy odnieśli się bardzo pozytywnie do takiej propozycji, zgłaszając przy okazji kilka uwag i postulatów. Nowe, funkcjonalne pawilony mają pozwolić na prowadzenie handlu w odpowiednich warunkach, a przejście przez targowisko od Rynku w stronę ul. Armii Krajowej mogłoby poza targowymi sobotami służyć jako wygodny i estetyczny deptak. Kwestie związane z wyborem modelu finansowania targowiska zostały wstępnie omówione na spotkaniu z kupcami. Spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami odbyło się 27 czerwca 2017 r.

Oprócz tradycyjnej formy przekazywania uwag (pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów) lub pocztą elektroniczną na adres: brwinow@brwinow.pl jest możliwość skorzystania z platformy internetowej „W dialogu”, która została przygotowana w ramach pilotażowego projektu prowadzonego przez Instytut Socjologii UW. Ankieta dostępna jest także online. Szczegółowe informacje i pliki dostępne są na stronie www.brwinow.pl.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót