Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2010.02.05 

Spektakl „Wyzna(nie)” - reż. Krzysztof Rzączyński

12 lutego 2010 (piątek) o godz. 20.00 w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej (ul. Świerkowa 1) zobaczymy spektakl „Wyzna(nie)” w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego, którego autorką jest Katia Czarna.

W spektaklu „Wyzna(nie)” występują: Małgorzata Majewska – Marysia, Joanna Rzączyńska – Zosia, Małgorzata Trybalska – Basia. Premiera odbyła się 1 września 2009 roku podczas festiwalu „Warszawa Singera".

Bilety w cenie 10 i 15 zł.
Rezerwacje: 22 7291384 oraz info@ckiopodkowa.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

W liceum były przyjaciółkami; „Polkami żydowskiego pochodzenia”, a może „polskimi Żydówkami”? Urodziły się w Warszawie na przełomie lat 70-tych i 80-tych, dziś mają około trzydziestki, losy każdej z nich potoczyły się zupełnie inaczej. Umówiły się, że po dziesięciu latach, w konkretnym dniu, o konkretnej godzinie mają się spotkać. To już za chwilę. Co każda z nich teraz czuje? Czy będą miały odwagę pójść w umówione miejsce? Przyglądamy się trzem kobietom w momencie wahania, kiedy całe życie przesuwa się im przed oczami w przyśpieszonym tempie i pojawiają się najważniejsze pytania. Każda z nich ma inny stosunek do życia, do swoich żydowskich korzeni i do polskości, którą również odziedziczyły.

Magda Kantorowicz-Kwietniak

magda.kantorowicz@ckiopodkowa.pl

tel. 22 7291384 wew. 34

 

Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich

www.ckiopodkowa.pl

 

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót