Aktualności
Wiadomości gminne

Kategoria: Wiadomości gminne

2018.02.06 

Co z tymi śmieciami?

Po ostatnich kontrowersjach dotyczących wywozu odpadów oraz spotkaniu z Burmistrzem Arkadiuszem Kosińskim zamieszczamy aktualne informacje w zakładce Segregacja śmieci 2018 r.

Dodatkowe informacje po spotkaniu wiejskim z Burmistrzem.

Nie ma limitów na worki żółte (plastik), niebieskie (papier) i fioletowe (szkło). Jeśli jest taka potrzeba to dodatkowe worki można pobrać od firmy je wywożącej, lub z Urzędu Gminy w godzinach jej funkcjonowania oraz w Strazy Pożarnej w Brwinowie. Trwają procedury aby worki były wydawane także w punkcie pocztowym w Otrębusach. Wydawane worki są odnotowywane dla konkretnej posesji dlatego nie mogą być ogólnodostępne.

Worki na odpady zielone są limitowane do 2 worków miesięcznie w okresie wegetatywnym (kwiecień-listopad). Dodatkowe worki w pakietach po 25 szt w cenie 5 zł /szt można zakupić od firmy je wywożącej. One także są przypisywane do konkretnej posesji. Dodatkowe worki stojące przy innej posesji nie będą wywożone więc nie można zakupić pakietu dla kilku parceli.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót