Doktor Dobrze - masażysta Tomasz Jakobielski


Aktualności
Ogólne

Kategoria: Ogólne

2018.04.05 

Procent dla Kubusia

Kochani! Tradycyjnie już zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na leczenie naszego synka. Kubuś nie jest już taki malutki, w tym roku skończy 14 lat. Cały czas rośnie, pierwszy wąsik się sypie... Robi ogromne postępy (świetnie sie komunikuje, coraz więcej mówi, czyta i liczy, zna symbole narodowe i jest otwarty na nowe wiadomości). Zaskakuje nas każdego dnia! A wszystko to dzięki naszej pracy, nauczycieli, terapeutów i oczywiście wszystkich osób wspierających nas przez przekazanie 1%, darowizny i zakupy na allegro.

Nadal jednak potrzebuje wsparcia: dalszego leczenia, terapii, stosowania specjalnej diety itp. Myślimy już o tym, aby zapewnić mu odpowiednie miejsce, gdy nas zabraknie. Ciężko pracujemy, aby powoli gromadzic środki na ten cel.

Kuba ma autyzm i będzie miał go do końca życia (nie ma już wątpliwości co do tego, że diagnoza jest prawidłowa). Postępy jakie robi, dają jednak nadzieję, że może w miarę samodzielnie funkcjonować.

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym, zwracamy się do wszystkich znajomych, przyjaciół oraz życzliwych nam osób, wspierających nas na kubusiowych aukcjach na Allegro, o pomoc w walce z tą chorobą.

 

Prosimy więc o przekazanie 1% podatku.

Kubuś ma swoje subkonto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” (wpisanej oczywiście na listę organizacji pożytku publicznego). Wszelkie środki zgromadzone na tym koncie zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Kubusia.

 

Przekazanie 1% podatku na rzecz Kubusia jest bardzo proste i NIC NIE KOSZTUJE poza wpisaniem w formularzu PIT-rocznym:

-nr KRS fundacji:       0000037904;

- oraz w pozycji „cel szczegółowy 1%”: 4928 Skrzecz Jakub Feliks

 

Rozliczenia rocznego on-line można dokonać przez stronę Fundacji:
http://dzieciom.pl/podopieczni/4928

 

W zał. przesyłamy APEL w pdf ze wzorem PIT-37 (taki apel w sprawie 1% podatku), żeby łatwiej było wypełnić PIT. Ten załącznik można też przesłać dalej (do znajomych, rodziny itp.), jeżeli moglibyśmy prosić oczywiście. Każda złotówka się liczy.Nawet nieduże przelewy mają ogromne znaczenie, siła w ilości osób wrażliwych na potrzeby Kubusia.

Zachęcam także do udziału w aukcjach charytatywnych dla Kubusia: http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=294, na portalu www.charytatywni.allegro.pl (aukcje są widoczne wśród normalnych aukcji na allegro). Większościom zdjęć naszych aukcji towarzyszy serduszko z napisem KUBA.

 

Jak co roku znajdziecie także aukcje umożliwiające rozliczenie PIT rocznego. Jeśli chcecie mieć problem z głowy - zapraszam. Podaję link do przykładowej aukcji: http://charytatywni.allegro.pl/rozliczenie-roczne-pit-37-36-36l-28-i-38-i6565108.

Zapraszam wszystkich do przyłączenia się do znajomych Kubusia na facebooku: http://www.facebook.com/profile.php?id=100003563051184.

 

Więcej o Kubusiu, informacje na temat przekazania 1% podatku czy darowizny można oczywiście znaleźć na stronie Kubusia: www.kuba.skrzecz.pl. a także na profilu Kubusia na facebooku.

Z góry bardzo dziękujemy.

 

Ania "Skrzypcia" i Czarek "Czesiu" Skrzecz

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót