Aktualności
Wiadomości gminne

Kategoria: Wiadomości gminne

2018.07.03 

Konkurs na projekt muralu na budynku OSP

Burmistrz Gminy Brwinów zaprasza do udziału w konkursie na mural o tematyce strażackiej, który ma powstać na budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie. Prace można składać do 16 lipca 2018 r.

 

Celem konkursu jest wybranie najlepszego projektu muralu, który ma powstać na wyremontowanej elewacji budynku OSP przy ul. Pszczelińskiej. Prace konkursowe należy przesłać na adres Urzędu Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów z dopiskiem na kopercie „Konkurs na mural OSP” lub złożyć osobiście w siedzibie urzędu (pok. 007) lub w terminie do 16 lipca 2018 r. do godz. 18.00. Oceny prac i wyboru zwycięzcy dokona powołana komisja konkursowa. Laureat otrzyma wynagrodzenie w wysokości 3 tys. zł. Regulamin konkursu oraz formularze dostępne są na stronie internetowej www.konkurs.brwinow.pl.

 

Gmina Brwinów otrzymała ponad 23 tys. zł dofinansowania na prace remontowe budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Pszczelińskiej w Brwinowie.

 

W ostatnich latach wyremontowano wnętrza budynku brwinowskiej strażnicy, zarówno sale w górnej części budynku, jak również garaże, w których na co dzień stoją wozy bojowe. Teraz przyszła kolej na remont elewacji oraz stolarki okiennej, na którą samorząd województwa mazowieckiego przyznał dotację w wysokości 23 742,00 zł. Przetarg na wykonanie remontu ma zostać wkrótce ogłoszony.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót