Aktualności
Wiadomości gminne

Kategoria: Wiadomości gminne

2018.08.24 

Remonty w szkołach i przedszkolach

Trwające wakacje to dobry czas na przeprowadzenie remontów w gminnych placówkach oświatowych.

W Szkole Podstawowej nr 1 trwa adaptacja pomieszczeń na pierwszym piętrze na pomieszczenia biurowe – gabinety psychologa i pedagoga.

Gmina Brwinów musiała powtórzyć przetarg na modernizację łazienek i przebieralni przy sali gimnastycznej oraz dwóch łazienek dla pięciolatków przy świetlicy w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie. Dopiero w drugim przetargu można było wybrać jedną ze złożonych ofert. Prace będą kończone na początku roku szkolnego.

W szkole w Otrębusach remontowana jest sala komputerowo-językowa, wymieniane są piece c.o. i modernizowane jest oświetlenie sali gimnastycznej. W Żółwinie trwa remont pomieszczeń administracyjnych oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

W przedszkolach w Brwinowie trwa malowanie niektórych sal, cyklinowanie podłóg i wymiana oświetlenia. Część prac wykonują pracownicy Referatu Gospodarki Komunalnej. Przy przedszkolach mają też powstać nowe place zabaw. Trwa kolejne już postępowanie przetargowe na to zadanie. Wykonawcy będą mieć dwa miesiące na realizację.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót