Aktualności
Ogólne

Kategoria: Ogólne

2019.01.15 

Podziękowanie organizatorów Orszaku III Króli AD 2019

Organizatorzy Orszaku serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za udział. Wspaniale było poczuć ducha wspólnoty w naszej parafii i w nowy sposób spróbować wspólnie celebrować dzień świąteczny. Chcielibyśmy, żeby tegoroczny Orszak nie był jednorazowym wydarzeniem, ale żeby stał się tradycją w naszej parafii.

Orszak odbył się z inicjatywy dwóch rodzin, przy wsparciu osób ze wspólnot parafialnych, księży i sióstr zakonnych, dzięki ofiarności lokalnych sponsorów.

 

Szczególne podziękowania  pragniemy złożyć stadninie koni PATATAJ, za bezpłatne zapewnienie trzech koni wraz z jeźdźcami i dodatkową opieką nad zwierzętami.

 

Nasi sponsorzy to:

 

- Piekarnia AK Otrębusy,

- Vita-Med Otrębusy Stanisław Motyczyński,

- Pałacyk Otrębusy Małgorzata Senderowicz,

- osoby prywatne.

 

Dziękujmy im za datki pieniężne na zakup balonów, śpiewników, koron, naklejek, krówek orszakowych i materiałów na uszycie kostiumów dla króli i Świętej Rodziny.

 

Dziękujemy za uszycie strojów firmie krawieckiej DA-KAR.

Firmie "Polish Jet" Anna Wisławska dziękujemy za przygotowanie i wydrukowanie plakatów oraz pomoc.

Zakładowi Fryzjerskiemu Małgorzata Tołkaczewska za ofiarowane materiały.

 

Panom Tomaszowi Jakobielskiemu, Józefowi Cyprianowi Rudzińskiemu i Marianowi Pokropkowi za robienie zdjęć w trakcie orszaku.

 

Pani Barbarze Ziębiec za udostępnienie tarasu swojego domu dla inscenizacji dworu Heroda.

 

Łukaszowi i Marii Kłeczek za wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego i prowadzenie śpiewu.

 

Dziękujemy wszystkim aktorom: konferansjerowi, Trzem królom, Flagowym, Darowym, dworowi Heroda, Świętej Rodzinie, Aniołowi, niosącemu gwiazdę oraz tym, którzy poprzez swoje przebranie uświetnili ten orszak.

 

Dziękujemy noszącym nagłośnienie, wszystkim rozdającym balony, śpiewniki, naklejki, korony i zbroje.

 

To było wspaniałe doświadczenie zorganizować dla nas wszystkich takie uliczne jasełka i we wspólnocie podążać za gwiazdą do Jezusa. Dziękujemy Duchowi Świętemu za dar poczucia przynależności do wspólnoty.

 

Organizatorzy Orszaku Trzech Króli 2019 w Parafii Otrębusy.

2019-01-06 Pochód trzech Króli

Powrót

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót