Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2010.07.31 

WARSFOLK w Mateczniku

Serdecznie zapraszamy na Powitalny koncert IV Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „WARSFOLK" 2010, który odbędzie się 18 SIERPNIA 2010, godz. 19:00 w sali widowiskowej Matecznika Mazowsze.

Początki festiwalu sięgają 2004 r., wówczas to zrodziła się myśl zorganizowania cyklicznej imprezy umożliwiającej zapoznanie się z dziedzictwem kulturowym krajów biorących udział w kolejnych edycjach festiwalu. Sukces organizacyjny oraz doskonałe przyjęcie przez widzów przyczyniły się do kontynuacji festiwalu i wpisania go na stałe do kalendarza letnich imprez kulturalnych.

 

W dotychczasowych 5 edycjach Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego "WARSFOLK" uczestniczyło już 45 zespołów z 25 krajów położonych na 4 kontynentach. Widzowie obejrzeli łącznie ponad 1400 artystów i trudną do policzenia ilość barwnych kostiumów.

W tegorocznej edycji festiwalu wezmą udział zespoły z ALBANII, CZECH, GRECJI, ROSJI oraz Zespół AWF-u Warszawa.

 

Szczegółowe informację o zespołach - kliknij tutaj

 

Zapraszamy do uczestnictwa w koncercie i skorzystania z możliwości zarezerwowania biletów w systemie on-line. Zakupu biletu na wydarzenia kulturalne można również dokonać w kasie Matecznika Mazowsze.

 

Z myślą o najmłodszym widzu oraz młodzieży uczacej sie przygotowaliśmy bilet ulgowy w wysokości 10 zł. Sprzedaż i rezerwacja biletów ulgowych wyłącznie w kasie Matecznika Mazowsze.

 

Godziny otwarcia kasy biletowej:
pon-pt 8.00 - 16.00
sob 10.30 - 14.00

W dni przedstawień kasa jest czynna do rozpoczęcia spektaklu.

 

Kontakt:
+48 22 208 81 08
+48 22 208 81 09
e-mail: info@mazowsze.waw.pl


UWAGA:  przejazd kolejką WKD, na podstawie ważnego biletu na koncert w MATECZNIKU z miejsca zamieszkania do Otrębus i z powrotem, w dniu koncertu jest BEZPŁATNY.


Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót