Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2010.11.24 

Wernisaż prac Publicznego Ogniska Plastycznego

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „MAZOWSZE” im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie zaprasza na wystawę malarstwa artystów Publicznego Ogniska Plastycznego w Grodzisku, która trwać będzie od 19 listopada do 20 grudnia 2010 na górnym foyer Matecznika Mazowsze w Karolinie, ul. Świerkowa 2 w Otrębusach

Jest to coroczna ekspozycja będącą podsumowaniem dorobku wakacyjnych plenerów malarsko-fotograficznych. Prezentowane prace są dziełami zarówno słuchaczy Ogniska jak i zaproszonych gości (oczywiście uczestników plenerów).

Obecna wystawa to zbiór prac dzieci, młodzieży, a także dorosłych oraz wykładowców Ogniska Plastycznego. Prezentuje dorobek plenerów w Osiecku, Drohiczynie i Komańczy. Prace wykonane są głównie techniką olejną. Zdjęcia są pokłosiem pleneru w Komańczy.

Wernisażowi towarzyszył koncert warszawskiego zespołu rockowego PANTEN, poprzedzony występem zespołu MARTEN z Podkowy Leśnej.

ZAPRASZAMY od 19 XI do 20 XII br. w godz. 9 – 16

WSTĘP WOLNY

 

źródło: www.brwinow24.pl

Galeria:

Galeria:

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót