Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2011.05.17 

Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych "DĘBOWY LIŚĆ"

Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych ma na celu popularyzację dorobku artystycznego osób niepełnosprawnych z Domów Pomocy Społecznej, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, uczniów szkół specjalnych i osób indywidualnych z terenu Mazowsza.

Formy i techniki prezentowanych prac:

rysunek, malarstwo, grafika, tkactwo, makrama, ceramika, malowanie na jedwabiu, haft, techniki mieszane.

Prosimy o ponumerowanie i skatalogowanie prac.

 

Forma sceniczna:

 

  • inscenizacje, piosenki
  • prosimy o podanie czasu prezentacji
  • opiekunowie nie mogą być głównymi i pierwszoplanowymi artystami, mogą być jedynie suflerami

 

 

Organizatorzy zapewniają nagłośnienie oraz posiłek.

Impreza ma charakter przeglądu, każdy uczestnik zostanie uhonorowany. Przyjazd uczestników i opiekunów odbywa się własnym transportem i na własny koszt.

Prace, opatrzone metryczką, zawierającą tytuł, imię i nazwisko autora, nazwę i adres Domu Pomocy Społecznej, w przypadku uczniów - wiek, klasę, nazwę i adres szkoły, należy nadesłać lub dostarczyć do Ośrodka Kultury, 05-840 Brwinów, ul. Wilsona 2, do dnia 3 czerwca 2011 r.

Karty zgłoszenia (do pobrania ze strony OK Brwinów) z podaniem tytułu, liczbą wykonawców, czasem trwania programu i wymaganiami technicznymi, należy przesłać do dnia 3 czerwca 2011 r. na adres:

Ośrodek Kultury ul. Wilsona 2

05-840 Brwinów

Uroczyste otwarcie wystawy oraz prezentacja form scenicznych odbędzie się we wtorek, 14 czerwca, o godz. 12:00 w sali widowiskowej w OSP w Żółwinie.

Odbiór prac po 30 czerwca 2011 r.

 

źródło: www.ok.brwinow.pl

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót