Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2011.06.02 

Bezpłatne warsztaty artystyczne u Smoka Pompona

Z radością zawiadamiamy że Punkt Przedszkolny U SMOKA POMPONA w Otrębusach otrzymał właśnie informację z Urzędu Marszałkowskiego o odbiorze umowy na tzw. mały projekt w ramach działania PROW z funduszy EU: "Warsztaty artystyczne U SMOKA POMPONA dla dzieci i rodzin". Projekt będzie trwał od IX 2011 do VI 2012.

Nasze przedszkolaki z rodzicami lub dziadkami będą uczestniczyć 4 razy w miesiącu przez 10 miesięcy! w zajęciach ceramicznych, Karuzeli Eksperymentów (doświadczenia fizyko – chemiczne), warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorów teatru LALKA z Warszawy i rodzinnym muzykowaniu ( zostanie zakupiony duży zestaw doskonałych instrumentów orffowskich). Efektem warsztatów będzie wspólne dzieło: spektakl muzyczno – teatralny!

Lista otwarta - zapisy na warsztaty już od września – także dla dzieci i ich rodziców spoza naszego przedszkola! Zapraszamy

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót