Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2012.03.14 

"Jabłka Adama" w Pruszkowskim Klubie Filmowym

Pruszkowski Klub Filmowy, Społeczne Stowarzyszenie ”Forum Pruszków”, Miejski Ośrodek Kultury w Pruszkowie, Urząd Miejski w Pruszkowie oraz Agro-Man Sp. z o.o., zapraszają na bezpłatny pokaz filmu "Jabłka Adama" w reżyserii Andersa Thomasa Jensena.

Na wiejską parafie, która jest miejscem resocjalizacji dla więźniów, trafia neonazista Adam. Poznaje tam jeszcze dwóch przestępców odbywających tu karę. Jednak najbardziej zdumiewającą postacią wydaje się być gospodarz, pastor Ivan. To właśnie między Ivanem i Adamem rozegra się wciągająca próba charakterów. Czy zły do szpiku kości człowiek, może być niewrażliwy na bezinteresowne dobro? (filmweb.pl)

Pokaz odbędzie się 17 marca (sobota) o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk” w Pruszkowie, ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5.

Podczas pokazu Akademia Elfik zapewni bezpłatną opiekę nad dziećmi od lat 4.

Patronat medialny nad Pruszkowskim Klubem Filmowym objęły: Gazeta WPR, WPR24.pl, Kurier Południowy, Coffee News oraz Radio Bogoria.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót