Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2012.03.30 

Zapisy na terenową grę miejską "Tajemnice Podkowy"!

Chcesz poznać historię Podkowy Leśnej, odwiedzić znane i ważne dla jej historii miejsca, a dodatkowo wykazać się dobrą formą fizyczną? A może po prostu dobrze pobawić się w gronie rodziny, znajomych i współuczestników? Weź udział w terenowej grze miejskiej już 14 kwietnia!


Zapraszamy dzieci, dorosłych, młodzież, harcerzy – indywidualnie i grupowo!

Gra składać się będzie z dwóch wariantów. Pierwszy z nich zakłada pokonanie trasy ok. 4,5 km śladami podkowiańskich pomników i innych miejsc pamięci, odwiedzenie z mapką zaznaczonych na niej punktów, udzielenie odpowiedzi na pytania, które otrzymacie przed rozpoczęciem gry oraz odgadnięcie hasła.

Drugi wariant gry to tzw. Quest, który polecamy zwłaszcza młodszym dzieciom z rodzicami. Podczas Questu zgodnie ze wskazówkami zawartymi w wierszu, który otrzymacie, należy pokonać krótką trasę w centrum Podkowy i uzupełnić wiersz o brakujące wyrazy oraz odgadnąć hasło związane z założycielem Podkowy Stanisławem W. Lilpopem.

O kolejności zajętych miejsc decyduje czas przybycia na metę oraz poprawność udzielonych odpowiedzi. Warianty gry pozostawiamy do wyboru Wam. Na zwycięzców – zarówno zespoły jak i startujących pojedynczo – czekać będą nagrody, które uroczyście zostaną wręczone w Pałacyku Kasyno na zakończenie gry – o godz. 17.00.

Zapisy oraz informacje: Info@ckiopodkowa.pl oraz pod tel. 22 729 13 84 w. 34, a także bezpośrednio przed imprezą.

 

Źródło:

http://www.ckiopodkowa.pl/

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót