Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2012.05.10 

Zapraszmy na bezpłatny pokaz filmu: "Chrzest"

Dnia 19-ego maja (sobota) o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie, ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5, odbędzie się pokaz filmu „Chrzest” w reżyserii Michała Wrony.

Pruszkowski Klub Filmowy, Społeczne Stowarzyszenie ”Forum Pruszków”, Miejski Ośrodek Kultury w Pruszkowie oraz Urząd Miejski w Pruszkowie zapraszają na bezpłatny pokaz filmu: „Chrzest” (prod. Polska 2010), dramat obyczajowy.

Akcja filmu toczy się w środowisku przestępczym i opowiada o próbie ucieczki od zła. Scenariusz został oparty na kanwie prawdziwej historii chłopaka z polskiej prowincji, który po kryminalnym epizodzie w swoim rodzinnym miasteczku, trafia do Warszawy. Michał liczy na zmianę swojego losu i ucieczkę z przestępczego środowiska. Niestety ciąży na nim wyrok mafii.

Podczas pokazu Akademia Elfik zapewni bezpłatną opiekę nad dziećmi od lat 4.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji Pruszkowskiego Klubu Filmowego, w szczególności: Miejskiemu Ośrodkowi Kultury, Urzędowi Miejskiemu w Pruszkowie, Akademii Elfik, Inga Salon Urody.

Organizator gali: Muay Thai (boksu tajskiego)

 

Patronat medialny nad Pruszkowskim Klubem Filmowym objęły: Gazeta WPR, WPR24.pl, Kurier Południowy, Radio Bogoria, Coffee News, Tel Kab.

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót