Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2012.12.12 

Bezpłatny pokaz filmu "Wymyk"

Pruszkowski Klub Filmowy, Społeczne Stowarzyszenie ”Forum Pruszków”, Miejski Ośrodek Kultury w Pruszkowie oraz Urząd Miejski w Pruszkowie zapraszają na bezpłatny pokaz filmu „WYMYK”. Pokaz odbędzie się 15 grudnia (sobota) o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie, ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5.

Film w reż., Grzegorza Zglińskiego, dramat, sensacyjny (2011). Historia dwóch braci - Alfreda i Jerzego - którzy w trakcie podróży kolejką podmiejską są świadkami brutalnej napaści na młodą dziewczynę. Jerzy bez namysłu staje w obronie kobiety, natomiast Alfred zawodzi - bojąc się o własną skórę reaguje poniewczasie i staje się biernym świadkiem tragedii młodszego brata… filmweb.pl)

Podczas pokazu Akademia Elfik zapewni bezpłatną opiekę nad dziećmi od lat 4. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w realizacji Pruszkowskiego Klubu Filmowego, w szczególności: Miejskiemu Ośrodkowi Kultury, Urzędowi Miejskiemu w Pruszkowie, Akademii Elfik.

Patronat medialny nad Pruszkowskim Klubem Filmowym objęły: Gazeta WPR, WPR24.pl, Radio Bogoria, Coffee News, Tel Kab

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót