Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne

Kategoria: Wydarzenia kulturalne

2013.03.06 

TREBUNIE-TUTKI

Matecznik Mazowsze zaprasza na "Nuty Wielkiego Pasterza" - TREBUNIE-TUTKI, które odbędą się 6 kwietnia 2013r. o godz. 17.00 w Mateczniku Mazowsze.

"Trebunie-Tutki" i ich znakomici goście - Warszawski Chór Międzyuczelniany z kościoła św. Anny. Program „Nuty Wielkiego Pasterza”, autorstwa Krzysztofa Trebuni-Tutki, jest muzycznym wspomnieniem Papieża-Polaka, blisko związanego z górami i ludźmi gór, z emocjami, towarzyszącymi nam wszystkim, zachowującym Go w pamięci – euforią pierwszych miesięcy pontyfikatu, radością osobistych spotkań, ale też żalem i wzruszeniem trudnych doświadczeń.

Usłyszymy reminiscencje z Jana Pawła II w Polskę i na Podhalu, utwory autorskie z płyty "Podniesienie”, dedykowanej Ojcu świętemu i wręczonej mu podczas specjalnej audiencji, ulubione przez Papieża melodie góralskie, zagrane przez górali podczas Hołdu Górali Polskich pod Wielką Krokwią i osobiste, nie tylko muzyczne wspomnienia rodziny Trebuniów-Tutków, zwieńczone charyzmatycznym utworem „Góry Cię chwalą” z płyty z Twinkle Brothers, zawiezionej do Watykanu przez ks. prof. Józefa Tischnera.

Bilety do nabycia w kasie Matecznika Mazowsze w Otrębusach, ul. Świerkowa 2
Tel. (22) 208-82-00 (Kasa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00)
Lub na naszej stronie internetowej: www.mazowsze.waw.pl

Zapraszamy!!!

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót