Konkurs

Pytanie 0080Czym jest konkurs najaktywniejszych Użytkowników?

Konkurs najaktywniejszych Użytkowników jest próbą promowania osób, które przysyłają ciekawe informacje, artykuły i zdjęcia do publikacji na łamach Portalu. Najbardziej aktywni użytkownicy będą promowani nagrodami wręczanymi na uroczystościach rocznicowych otwarcia Portalu. Po zakończeniu konkursu punkty będą zerowane.

Po opublikowaniu przez redakcję Portalu przysłanych przez użytkownika treści, użytkownik otrzyma punkty lojalnościowe w następującej wysokości:

  • Artykuł – 5 punktów
  • Aktualności / Informacje – 2 punkty
  • Galeria zdjęć - 1 punkt

Suma punktów ze wszystkich trzech grup jest podstawą do stworzenia rankingu aktywnych użytkowników. Punkty są nadawane przez Redakcję Portalu po zamieszczeniu danej treści.

W rankingu nie uczestniczą artykuły archiwalne oraz treści związane z działalnością instytucji i firm dostarczane przez ich pracowników. Redakcja zastrzega sobie prawo do oceny, które treści będą promowane i w której grupie punktowej się znajdą.

Pytanie 0081Jak wysłać materiały do publikacji na łamach Portalu i wziąć udział w konkursie?

Zalogowani Użytkownicy mogą za pomocą opcji Wyślij dane do publikacji znajdującej sie w boksie konto Użytkownika. Korzystając z odpowiedniego formularza można przesyłać do redakcji Portalu wszelkie informacje i dane przeznaczone do publikacji na łamach Portalu.

Dane do publikacji można także dostarczyć osobiście.

Przesłanie materiałów do redakcji Portalu (artykuły, zdjęcia i inne) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich bezterminowe wykorzystywanie. Decyzja o fakcie oraz terminie publikacji należy do redakcji Portalu.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania w tekstach przesyłanych do redakcji przez użytkowników zmian i skrótów (dotyczy to także tytułów i śródtytułów oraz podpisów, kadrowania i obróbki graficznej fotografii).

Po opublikowaniu danej treści na łamach Portalu Użytkownikowi zostaną dodane punkty przez Redakcję Portalu.

Pytanie 0082Moje artykuły czy zdjęcia zostały zamieszczone na portalu a nie otrzymałem punktów.

Prawdopodobna przyczyna to rodzaj przysyłanych treści. Zgodnie z regulaminem "W rankingu nie uczestniczą artykuły archiwalne oraz treści związane z działalnością instytucji i firm dostarczane przez ich pracowników. Redakcja zastrzega sobie prawo do oceny, które treści będą promowane i w której grupie punktowej się znajdą".

W innym przypadku prosimy zgłosić ten fakt do Redakcji Portalu (osobiście lub mailowo).

Możliwe także, że Użytkownik nie ma zarejestrowanego konta w Portalu i dostarczył materiały osobiście. W takiej sytuacji Redakcja Portalu nie ma możliwości dodania punktów do nieistniejącego konta Użytkownika. Prosimy wówczas zarejestrować się w Portalu i przypomnieć mailowo o konieczności nadania punktów.

Pytanie 0083Gdzie mogę sprawdzić ile mam punktów?

Boks najaktywniejsi Użytkownicy jest widoczny tylko dla zalogowanych Użytkowników. Pojawia się po prawej stronie pod boksem Konto Użytkownika. W tym widoku wyświetlana jest statystyka kilku najbardziej aktywnych Użytkowników z podaniem imienia i nazwiska oraz liczby punktów.

Jeśli Użytkownik chciałby zobaczyć pełną listę rankingową aktywnych Użytkowników proszę użyć opcji Zobacz pełną statystykę umieszczoną na dole wpomnianego boksu. W widoku statystyki znajduje się pełna lista aktywnych Użytkowników z podaniem ich imienia i nazwiska oraz ilości punktów z podziałem na trzy kategorie: artykuły, aktualności i galerie. W prawej kolumnie znajduje się suma punktów z trzech kategorii. Użytkownicy sortowani są po sumarycznej ilości punktów. Istnieje możliwość wyświetlenia widoku szczegółowego profilu danego Użytkownika klikając na jego imię i nazwisko.

Po zakończeniu konkursu (cykl roczny) punkty będą zerowane.