Newsletter

Pytanie 0090Czym jest newsletter?

Newsletter to baza adresów e-mail użytkowników, którzy wyrażą chęć otrzymywania najświeższych wiadomości z Portalu na swój adres poczty elektronicznej.  Redakcja Portalu będzie przesyłała newsletter oraz informacje od reklamodawców drogą e-mail tylko użytkownikom, którzy wyrażą na to zgodę podczas rejestracji lub w formularzu edycji profilu.

Redakcja Portalu zastrzega sobie prawo do rozsyłania drogą e-mail ważnych informacji dotyczących działalności Portalu, obwieszczeń instytucji działających na terenie Otrębus, Kań Helenowskich i Popówka, a także sołeckich, gminnych i powiatowych, pomimo braku zgody na przysyłanie newslettera. Rozsyłane w tym trybie wiadomości nie stanowią reklamy komercyjnej działalności osób trzecich.

Pytanie 0091Jak się zapisać do newslettera?

Używając formularza dostępnego na stronie głównej w lewej kolumnie pod menu każdy Użytkownik może zapisać się do naszego newslettera. Wystarczy podać adres w-mail (w formacie login@domena) oraz imię i kliknąć przycisk zatwierdź.

Istnieje także możliwość zapisania się do newslettera podczas procesu rejestracji.

Jeśli posiadasz konto w portalu możesz się zapisać zmieniając swoje ustawienia w panelu Użytkownika. W tym celu, po zalogowaniu należy w boksie Konto Użytkownika (po prawej stronie) kliknąć ikonę Zmień moje ustawienia. Następnie na końcu formularza należy zaznaczyć opcję Zapisz do newslettera oraz użyć przycisku Wyślij.

Pytanie 0092Jak się wypisać z newslettera?

Użytkownicy nie posiadający konta w Portalu mogą wypisać się z newslettera korzystając z tego linku (jest on także dostępny w boksie Newsletter z lewej strony pod menu). Wystarczy podać adres w-mail (w formacie login@domena) oraz kliknąć Zatwierdź. Wskazany adres e-mail zostanie usunięty z bazy danych.

Jeśli posiadasz konto w Portalu możesz się wypisać z newslettera zmieniając swoje ustawienia w panelu Użytkownika. W tym celu, po zalogowaniu należy w boksie Konto Użytkownika (po prawej stronie) kliknąć ikonę Zmień moje ustawienia. Następnie na końcu formularza należy odznaczyć opcję Zapisz do newslettera oraz zapisać zmiany.