Agnieszka Janczak

Agnieszka Janczak, z domu Piętka, od urodzenia wraz z rodziną mieszka w Otrębusach. Pasjonuje się malarstwem od wielu lat.

W swoich wypowiedziach artystycznych jest oryginalna, pełna inspiracji i twórczej odwagi. Nie boi się podejmować trudnych tematów, maluje portrety, pejzaże, martwe natury – realizuje swoje wypowiedzi artystyczne w różnych technikach. Jest w pracach artystki, duży ładunek energii, która powoduje że przyciągają wzrok, przykuwają uwagę i nie pozostawiają nikogo obojętnym. Jest także niezrównaną kolorystką, perfekcyjnie posługującą się światłem.

Artystka miała kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych m.in. w BP w Otrębusach. Brała udział w warsztatach tematycznych organizowanych przez LGD Zielone Sąsiedztwo w Podkowie Leśnej w ramach realizacji projektów unijnych, uczestniczy w zajęciach w podkowiańskiej galerii i pracowni Anny i Piotra Łukasiewiczów „ARTEFAKT”.

Więcej prac artystki>>>

Komentarze

Komentarze mogą być dodawane i oglądane tylko przez zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Powrót